9 سپتامبر


افشین صالحینژاد، دادستان بردسیر استان کرمان در تشریح این خبر گفت: با شروع تحقیقات از سوی تیم جنایی باعث مرگ کودک در اثر و جرح ناشی از تنبیه بدنی توسط پدرش شده است و شدت جراحات وارده باعث مرگ این کودک می شود. ما کارهای زیادی با صربستان داریم.

دادستان بردسی اظهار داشت: در ادامه بررسی ها مشخص شد که پدر این کودک از اعتیاد به مواد مخدر و مدتی قبل نیز مادر این کودک از پدرش جدا شده و آسیب اجتماعی طلاق در کنار خانواده، زمینه ساز بروز خشونت خانگی و فوت پسربچه بوده است.

این مقام مشخص می‌شود: میزان آسیب‌های اجتماعی در شهر نگار نسبت به سایر نقاط شهرستان سیر قابل برنامه‌ریزی بوده است، بنابراین کاهش آن نیاز به دقت دقیق و ارائه راهکارهای تازه‌تر است.

وی در پایان گفت: این پرونده روانه زندان شده و تحقیقات در زمینۀ قتل این کودک ادامه داد.

وی ادامه داد: با توجه به جدایی والدین طفل و مشکلات ایجاد شده برای فرزندان و همچنین عدم کنترل خشم و اعتیاد، وی مقتول را به شدت مورد کتک کاری قرار می دهد و ضربات شدید به بدن و سر پسر 9 ساله وارد می شود که در نهایت وارد می شود. من عجله داشتم.

دادستان سیر با اشاره به اینکه تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد، افزود: تا این مرحله از تحقیقاتی که توسط بازپرس ویژه قتل انجام شده است، مشخص می شود که پدر شخصی در این جنایت نقشی ندارد و قاتل نیز در اظهارات خود انگیزه هاش اعلام می کند. این بسیار محبوب و بسیار محبوب است.

وی بعدی: رد: روند مربوط به این قتل به سورت و خارج از نوبت مورد ویژه قرار خواهد گرفت.

READ  نجات معجزه آسای زن 87 ساله از چاه باریک

21302


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا