723 زندانی غیرعمد در ماه مبارک رمضان آزاد شدند


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی ستاد دیه کشور، سید اسدالله جولایی رئیس هیأت امنای سازمان حمایت از همکاری مسئولین ارشد و مشارکت خیریه خداجو در باشکوه ترین جشن آزادسازی تقدیر کرد. طبق سنت هر ساله با کمک 10 میلیارد ریالی رهبر معظم انقلاب و در سایه حمایت های مستمر، مدت آزادی 683 زندانی مرد و 40 زندانی زن بابت امور مالی و احکام دیه تامین شد. حوادث کارگاهی و حوادث رانندگی.

وی با اشاره به اینکه یک چهارم آزادی های به دست آمده با تلاش خیرین اصفهانی محقق شده است، گفت: به ترتیب.

جولایی یادآور شد: با توجه به بدهی زیاد برخی از مشمولان واجد شرایط و روند اخذ وجوه بانکی برای اصلاح حکم، روند آزادی برخی از مددجویان تحت پوشش ستاد دیه به طول انجامید. ادارات استانی وجود دارد، باید گفت تعداد زندانیان غیرعمد که وظایف آنها در ماه میهمانی خدا تامین شده بیش از 723 نفر اعلام شده است.

رئیس هیئت امنای ستاد دیه کشور از مجموع کمک های صد و سی میلیارد تومانی جویندگان خداجو در ماه مبارک رمضان گفت: استان اصفهان با 35 میلیارد تومان در صدر جدول ریالی قرار گرفت.

وی ادامه داد: برای این فهرست استان آذربایجان غربی رقم 8 میلیارد و صد میلیون تومان، آذربایجان شرقی با مبلغ 7 میلیارد و صد میلیون تومان، تهران با رقم 6 میلیارد و صد میلیون تومان جمع آوری کرده اند. میلیون تومان و در نهایت کرمان و فارس با جذب 4 میلیارد و چهارصد میلیون تومان در رتبه های برتر قرار گرفتند.

کاهش 41 درصدی زندانیان اجباری در ماه مبارک رمضان

READ  این 10 کشور بیشترین تعداد مبتلایان به کرونا را دارند

دیه کشور رئیس هیئت امنای ستاد دیه کشور با اعلام کاهش تعداد زندانیان غیرعمد در یوم الله گفت: کاهش چشمگیری در زندانیان جرائم اجباری داشتیم.

جولایی با بیان اینکه در حال حاضر 2 هزار و 868 بدهکار دست نخورده در تعزیرات کشور نگهداری می شوند، افزود: اقشار شاخص ملی و مذهبی از زندان آزاد شده و به آغوش گرم خانواده های خود باز می گردند.

رانندگان زندانی را به حداقل برسانید

رئیس هیئت امنای ستاد دیه کشور با اعلام اینکه 98 درصد از زندانیان تحت پوشش این قشر مردمی محکومیت مالی دارند، گفت: به 31 نفر کاهش یافته است.

وی با اشاره به آمار روزانه ورود 60 نفر از محکومان به پرداخت خسارت تصادف در زندان قبل از اصلاح قانون بیمه اجاره شخص ثالث، افزود: شخص ثالث در اردیبهشت 1395 تعداد بدهکاران فوت و جرح در تصادفات جاده ای اعلام شد. به تدریج در حال کاهش است به طوری که در سال گذشته با کنترل ورود رانندگان به زندان های استان های ایلام و خراسان جنوبی، هیچ زندانی آمار تصادفات رانندگی در آمار خود نداشتند.در ادامه همین روند در حال حاضر تعداد رانندگان زندانی به یک سوم رسیده است. از استان ها به صفر رسیده است.

بیشتر بخوانید:

سال گذشته چند نفر بابت مهریه روانه زندان شدند؟

4747


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا