322 بیمار مبتلا یا مشکوک به بیماری عروق کرونر قلب در بیمارستان های خراسان رضوی بستری هستند.


به گزارش خبرآنلاین از خراسان، دکتر محمد پهلوان با بیان اینکه از مجموع بیماران عروق کرونر بستری شده در بیمارستان های استان خراسان رضوی، 88 نفر در وضعیت وخیم هستند و در بخش های ویژه این بیمارستان ها تحت درمان و مراقبت هستند، گفت: ارجاع زودهنگام. به مراکز درمانی همسان سازی نقش موثری در پیشگیری از سوء تغذیه و خطر بیماری دارد.

وی گفت: از مجموع بیماران عروق کرونر بستری شده در خراسان رضوی 248 نفر متعلق به دانشگاه علوم پزشکی مشهد است که علاوه بر کلانشهر مشهد، 15 شهرستان دیگر استان را نیز تحت پوشش قرار می دهد.

رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی مرکز مدیریت تاج دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: طی روز گذشته 99 بیمار جدید تاج دار در بیمارستان های خراسان رضوی بستری شدند که از این تعداد 87 بیمار تحت پوشش دانشگاه مشهد هستند. علوم پزشکی . .

دکتر پهلوان با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته 519 بیمار مشکوک به بیماری عروق کرونر قلب به مراکز جامع سرپایی منتخب مراجعه و اورژانس بیمارستانی خدمات سرپایی دریافت کرده اند، تاکید کرد: رعایت دستورالعمل های بهداشتی، استفاده از ماسک، پرهیز از خوابگاه ها. و تکمیل واکسیناسیون از مهم ترین راه های پیشگیری از بیماری عروق کرونر قلب است.


منبع

READ  ارزش گذاری پتروشیمی کارون به عنوان یکی از دانش آفرینان
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا