17 شب عید نوروز در کشم / پذیرایی از مسافران با جلوه ای از فرهنگ و هنر


به گزارش خبرآنلاین از قشم، حسین مرادی بابیان اینکه جشنواره نوروزی قشم از 25 اسفندماه آغاز و هر شب از ساعت 18:30 تا 21:30 در فرهنگسرای جزیره برگزار می شود.

وی ادامه داد: این جشنواره همچنین از ساعت 21 تا 24 در بوستان زیتون برای میهمانان نوروزی و جزیره نشینان شور و هیجان به همراه دارد.

رئیس کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی کمیته اجرایی خدمات اجرایی منطقه آزاد قشم گفت:

مرادی گفت: 10 غرفه صنایع دستی در مرکز فرهنگی منطقه آزاد کشم صنایع دستی توانمند بومی های جزیره را در اوج ظرافت، زیبایی و شهرت به میهمانان نوروزی کشم تقدیم می کنند.

وی گفت: همچنین روزانه در هر یک از سه ورودی منطقه آزاد قشم با اجرای دو گروه فرهنگی و هنری در حوزه موسیقی جزیره ای و نمایش عروسکی از مسافران و گردشگران استقبال می شود.

جزیره کشم با تنها ژئوپارک جهانی یونسکو در خاورمیانه و جاذبه های طبیعی، تاریخی و فرهنگی بکر در کنار مراکز خرید گسترده، ظرفیت گردشگری بسیار بالایی دارد.

سفر به کشم از سه مسیر هوایی (فرودگاه بین المللی کشم)، زمینی (سفر با وسایل نقلیه شخصی و عمومی از طریق بندر پال به بندر لافت جزیره کشم از طریق فرود) و دریایی (از بندر مسافری شهید) هاکانی در بندرعباس به مسافر بندر نقدی شهید زاکری) امکان پذیر است.

48


منبع

READ  نمایشگاه مهر مندق در قزوین برگزار می شود
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا