142 تن برنج خارجی در هرمزگان کشف شد


به گزارش خبرآنلاین، «غلامرضا جعفری» در توضیح این خبر گفت: برای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای «مدظله العالی» و برابر تدابیر سلسله مراتب فرماندهی، اتخاذ نوسانات و قیمت کالاها در بازار داخلی را در نظر بگیرید. طرح مبارزه و مبارزه با انباشت کالاهای اساسی و ضروری به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان در اجرای این طرح با انجام گشت زنی هدفمند در یکی از انبارهای اسکله شهید رجایی بندرعباس، انباری را برای انباشت کالاهای اساسی شناسایی و به رصد روزانه پرداختند. ویرایش

وی افزود: ماموران پس از بررسی دقیق پرونده، با هماهنگی مقام قضایی و با حضور نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان 142 تن برنج انبار شده را به انبار ارسال و کشف و ضبط کردند. آی تی.

سردار جعفری گفت: در بررسی ها مشخص شد که صاحب برنج انبار شده این کالاها را از دلالان و واسطه ها خریداری کرده و در کل سامانه انبار ثبت نشده است، در حالی که صاحب کالا باید فهرست کامل و مشخصات کالای خود را در سامانه انبار ارائه کند. سیستم معاملاتی کلی

یکی از افسران نیروی انتظامی استان با بیان اینکه این موجودی به گفته کارشناسان اقتصادی 60 میلیارد ریال است، اظهار کرد: پرونده قضایی تشکیل و به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال شده و انبار توسط مسئولان پلمب شده است.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شهروندان و مردم فهیم استان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز در قالب انبارداری یا تهیه و توزیع کالای قاچاق توسط دلالان، مراتب را با شماره تلفن 110 به Ident اطلاع دهند. و متخلفان و کلاهبرداران را دستگیر کنید.

READ  خبر جدید سخنگوی وزارت صنعت از بازار خودرو/ اسامی متقاضیان واردات خودرو منتشر شد


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا