132 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در بیمارستان های اصفهان بستری شدند


به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، تا امروز 5 خردادماه 11 شهرستان در استان اصفهان دارای وضعیت آب و 13 شهرستان در استان اصفهان دارای تاج زرد ثبت شده اند.

شهرستان‌های اردستان، بوئین میاندشت، تیرانا و کرون، چادگان، حنصار، هور، دهاقان، سمیرم، فریدن، فریدن شهر، مبارکه، نایین و نطنز از نظر کرونا در رده‌های زرد و خطر متوسط ​​قرار دارند.

همچنین در حال حاضر اصفهان، آران و بیدگل، کاشان، برخوار، خمینی شهر، شاهین شهر، شهرضا، فلاورجان، گلپایگان، لجان و نجف آباد در ایالت کرونا و هیچ شهری در استان اصفهان به عنوان تاج قرمز و نارنجی ثبت نشده است.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ششم اردیبهشت لغایت امروز هفتم اردیبهشت ماه 116 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کردند که سه بیمار تاج در اصفهان شناسایی شد.

در حال حاضر 132 بیمار مبتلا به عروق کرونر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که از این تعداد 21 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری می‌شوند.

همچنین در 24 ساعت گذشته 14 بیمار عروق کرونر از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

طی 24 ساعت گذشته هیچ مورد فوتی بر اثر ابتلا به کرونا در شهرهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گزارش نشده است.

همچنین بر اساس اعلام این سازمان، از ابتدای همه گیری تاج، یک میلیون و 471 هزار و 767 بیمار قطعی مشکوک به تاج به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند که از این تعداد 489 نفر. 1407 بیمار نهایی مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب بودند.

READ  بارش های بهاری در اصفهان / کاهش 6 تا 10 درجه ای دما در استان

از ابتدای این همه گیری تاکنون 18 هزار و 406 بیمار مشکوک و شناسایی شده مبتلا به بیماری عروق کرونر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فوت کرده اند که از این تعداد 11 هزار و 679 مورد تأیید و 6 هزار و 727 مورد مشکوک به بیماری عروق کرونر قلب بوده است.

139 هزار و 547 بیمار عروق کرونر بهبود یافته از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا