122 تن آرد جمع آوری شده در میناب کشف شد


به گزارش خبرآنلاین، مختبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان امروز با اشاره به تاکید رئیس قوه قضائیه مبنی بر لزوم همکاری قوه قضائیه با دولت برای جلوگیری از هرگونه تخلف و تخلف در تدارکات عمومی گفت: و در همزمان با اجرای طرح های اقتصادی دولت، 34 تیم مشترک نظارت بر بازار با محوریت قوه قضائیه و همکاری سایر دستگاه های متولی در استان هرمزگان راه اندازی شد.

وی افزود: قضات در سراسر استان هرمزگان با حضور در این تیم های نظارتی بازار به همراه نمایندگان تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، صمت، نیروی انتظامی و بسیج در حوزه مراکز عرضه، مغازه ها و بازدید از انبارها تعیین شدند. با رصد وضعیت بازار با تخلفات و سوء استفاده های احتمالی در محل برخورد شود که در نتیجه از گران فروشی و فشار مضاعف به مردم جلوگیری شود.

کشف گنج بزرگ 29 تنی نفت در بندرعباس

رئیس قاضی هرمزگان وی همچنین از شناسایی و افتتاح دو انبار بزرگ نفت در بندرعباس خبر داد و تصریح کرد: از این دو انبار در مجموع 29 تن روغن ذخیره شده کشف و ضبط شد که با تشکیل پرونده قضایی از متخلفان و پلمب انبارها کشف شد. در چرخه توزیع

کشف 10 تن روغن مایع خوراکی از اداره آگاهی جاسک

این مقام قضایی اعلام کرد: دو کامیون حامل 10 تن روغن مایع خوراکی نیز توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در شهرستان جاسک توقیف شد که دو متهم دستگیر شدند.

کشف ۱۲۲ تن آرد جمع آوری شده در تیاب میناب توسط اطلاعات سپاه

رئیس شورای قضایی استان هرمزگان در این باره گفت: اطلاعات سپاه شهرستان میناب با دریافت دستور قضایی در 24 ساعت گذشته 122 تن و هشتصد و هشتاد کیلوگرم آرد در بندر میناب کشف و ضبط شد. تیاب در شهرستان میناب جهت توزیع به وزارت صنعت، معدن و تجارت تحویل داده شد.

READ  باشگاه های رفتینگ در شهر سامان ساماندهی شود

قهرمانی از افتتاح 750 کیسه آرد در شهرستان سیریک خبر داد و گفت: مقادیر قابل توجهی برنج و روغن خوراکی ذخیره شده در آن شهرستان نیز پس از کشف و ضبط برای فروش فوری در بازار به ادارات مربوطه تحویل داده شده است.

رئیس قاضی استان هرمزگان با تاکید بر عزم دستگاه قضایی برای همکاری با گرانفروشان و دلالان خاطرنشان کرد: .scpd. ir گزارش دهید.

وی در پایان گفت: اگر دستگاه های متولی تنظیم بازار برای خدمت به مردم، علاوه بر انجام وظایف نظارتی، اهتمام لازم را داشته باشند، قطعاً فرصت طلبانی که کالاهای اساسی و نیازهای عمومی را انباشته می کنند، به نیت خود رسیده است. آنها خود به خود شکست خواهند خورد.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا