10 روز برای ارائه مجوزهای قانونی


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین قزوین؛ حسین رجبی، دادستان تاکستان در تشریح این خبر گفت: متأسفانه برخی از شرکت ها در زمینه فروش خودرو فعالیت می کنند، لذا کارگروه پیشگیری از وقوع جرم و حمایت از حقوق عامه در دادگستری استان تشکیل شده است که پیگیری فعالیت های این دستگاه ها را پیگیری می کند. این شرکت ها تاکنون هیچ مبنای قانونی ندارند.

وی افزود: این شرکت ها با تبلیغات گسترده و نادرست افراد را برای سرمایه گذاری جذب کرده اند اما شهروندان باید توجه داشته باشند که فعالیت این شرکت ها قانونی نیست و بدون اخذ مجوز قانونی فعالیت می کنند.

این مقام قضایی استان اضافه کرد: قوه قضائیه به طور جدی به این موضوع پرداخته است و قطعاً اجازه نخواهیم داد برخی سودها با فعالیت های غیرقانونی، سرمایه و حقوق مردم را هدر دهد.

رجبی همچنین گفت: طی مکاتبه ای با دادستانی تاکستان به این شرکت ها اخطار داده شد که در صورت عدم تحویل پروانه های قانونی ظرف مدت 10 روز به دادسرا ممنوع الکار و دفاتر مربوطه پلمب می شوند.

دادستان و شورای انقلاب توکستان در پایان توصیه کرد: شهروندان مراقب فعالیت این شرکت ها باشند و ابتدا از صحت و سقم فعالیت قانونی خود مطلع شوند و تا زمان مشخص شدن وضعیت این شرکت ها از پیش خرید خودرو خودداری کنند. بدون مجوز قانونی از این شرکت شرکت ها ارائه نشده اند و در صورت عدم انجام تعهدات ضمانت اجرایی برای سرمایه گذاری شهروندان وجود ندارد و باید برای طرح مطالبات خود شکایت کنند که این نیز مستلزم زمان و پول

READ  تعطیلی مدارس برخی از شهرهای آذربایجان غربی

46


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا