۳ هشدار درباره بازار ارز/ بازار سکه، سکه شد


صرافی ها در هرات اعتصاب کردند، معاملات ارز روی پشت بام داغ بود، امیر عبداللهیان عازم امارات است، آیا این بار خبری در امارات خواهد بود؟

بازار ارز یک ارز بود

بازار ارز در معاملات روز دوشنبه یک ارز بود هرچند شاهد توقف قیمت بودیم اما حجم خرید و فروش افزایش یافت.

به گفته معامله گران، برخی از سرمایه گذاران ترجیح می دهند وارد بازار ارز شوند، ورود به بازار ارز در شرایطی که اونس در حدود 1800 دلار معامله می شود، این پیام را می دهد که ریسک معامله در بازار ارز بالا است. یا از طریق برخورد یا با برگشت قیمت.

معامله گران ارز محتاط بودند

در مورد گزینه اول، بازرگانان توکن ها را به انجمن های فضای مجازی مرتبط کردند. به گفته آنها، در معاملات فردا خریداران جو بایکوت شدند، بنابراین معامله گران در بازار ارز محتاطانه عمل کردند و حتی گاهی بازار را خالی کردند.

صرافان در هرات دست به اعتصاب زدند

دلار هرات نیز تا حدودی قیمت دلار را در بازار تهران افزایش داد. بانک مرکزی طالبان با صدور بخشنامه ای اعلام کرد که صرافانی که به دنبال جواز حرفه ای هستند باید پنج میلیون افغانی پرداخت کنند و به همین دلیل صرافان در هرات دست به اعتصاب زدند. معامله گران معتقدند که درهم امارات نیز در حال افزایش است و بالاتر از سطح واقعی خود حرکت می کند.

اطلاعیه ای درباره انسداد بازار ارز

3 هشدار در مورد قراردادهای تجاری وجود داشت، اول: مسدود کردن. اول: مسدود بود. معامله گران می گویند مراقب باشید این روزها بازار را مسدود نکنید. . وضعیت بلوکی بازاری است که دلار نقدی امروز کمتر از فردا است و نوسانات افزایش می‌یابد تا فروشنده فردا در این معاملات برنده شود.

READ  بازار خودرو سکته کرد/ آخرین قیمت تیبا، دنا، رانا، پژو و پراید

سفر همزمان امیر عبداللهیان و هریس به امارات متحده عربی

دوم: همیشه در پایان ماه، ریال در هرات کاهش می یابد و این می تواند ترمز افزایش قیمت ها باشد. ثالثاً، بازارسازان و رگولاتورها به بسیاری از کانال ها حساس هستند و حرکت بی رویه در این کانال ها ریسک بالایی دارد.

یکی از اخباری که فضای رو به رشد روز دوشنبه را تعدیل کرد، سفر همزمان امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه و سفر جو بایدن معاون نخست وزیر به امارات بود. در ابتدا تصور می شد که این سفر با هدف مذاکرات هسته ای همزمان باشد، اما این بار قرار بود به جای عمان، امارات میزبان باشد. اما بعد گزارش شد که هریس با هیئتی برای دلجویی از او بیرون می رود و عبدلیان کار دیگری می کند. بنابراین این خبر در بازار خنثی شد.

223225


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا