۱۰۱ بیمار جدید به بیمارستان در اصفهان شناسایی شد /


راستی خبرآنلاین از اصفهان، بر اساس اعلام دانشگاه پزشکی اصفهان از روز پنجم اردیبهشت تا امروز ششم اردیبهشت تعداد 795 بیمار مشکوک به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده اند که از این تعداد 101 بیمار مبتلا به بیماری در اصفهان شناسایی شده است. این یک مکان عالی برای اقامت است و ما نمی توانیم کاری انجام دهیم.

در حاضر نیز 209 بیمار مبتلا به بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که 27 بیمار در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان گرفته شده اند.

هیمینین تاتی، حیات آخیر نیژ، پیمار بهبود یفاثه زرونا اعظم مرازاز درامانی تهتی تحش الذنشهه الاحیم الشاهذی.

در شهرستانهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در 24 ساعت گذشته موارد فوت ناشی از یکی از چهار نفر گزارش شده است که سه نفر مبتلا به قطعی و یک نفر مبتلا به مشکوک بوده اند.

همچنین اعلام کرد که این نهاد از ابتدایی پاندمی بیمارستان یک میلیون و 45 هزار و 739 بیمار قطعی و مشکوک به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم اصفهان مراجعه می کنند که از این تعداد 48 هزار و 4 نفر بیمار قطعی بیماران بستری شده اند.

از آغاز این پاندمی 18 هزار و 344 بیمار مشکوک و قطعی بیماران ابتدایی به دانشگاه در مراکز درمانی تحت پوشش علوم پزشکی اصفهان خود را از دست دادند که 11 و 665 فوتی قطعی و 6 هزار و 679 نفر فوتی مشکوک به مناطق بوده اند.

ه هزار و، ب بیمار بهبود یافته است از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شد

READ  بازسازی سالن ورزشی خرم آباد چند دهه بعد آغاز شد

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا