یک لیوان شیرینی ده ها میلیون تومان قیمت داشت


چند روز مانده به اردیبهشت امسال دو مرد و یک زن جوان به عنوان خریدار وارد یک مغازه دلالی در شهرک مسعودیه شدند و برای خرید اجناس با فروشنده صحبت کردند و سفر آنها به دلالی چند روزی به طول انجامید.

این افراد با وجود جلب اعتماد مغازه دار، از مغازه او سکس نمی خرند و با صاحب مغازه رابطه دوستانه برقرار می کنند.

ظهر آخرین روز مراجعه به مغازه دلستری، مردان یک لیوان ذوق به صاحب مغازه دادند و صاحب مغازه دقایقی پس از نوشیدن دلستر دچار بی حالی و سرگیجه شد.

مالباخته پرونده درباره ادامه این پرونده به خبرنگار تسنیم گفت: بعد از نوشیدن دلستر فکر می کنم حدود یک ساعت و نیم خوابم برد. یکی بیدارم کرد و گفت چرا اینقدر می خوابی که فهمیدم روی سنگفرش مغازه ام خوابیده ام، هنوز نفهمیدم چه اتفاقی افتاده است، سوار وانت پیکانم با همان جنگل حرا شدم تا چیزی بیاورم.

وی افزود: سپس در حین تردد در اتوبان آزادگان دو بار به سمت گاردریل رفتم اما مجددا کنترل خودرو را در دست گرفتم. چند دقیقه بعد با پراید تصادف کردم. گفتم مواد مخدر و مشروبات الکلی مصرف نمی کنم، بعد با هزاران بدبختی کالا را در مقصد خالی کردم و به مغازه برگشتم.

وی ادامه داد: در حوالی محله ما لحظه ای از لاینی که در آن تردد می کردم به لاین مقابل رفتم و با سه خودروی متوقف شده مقابل پمپ بنزین تصادف کردم. در این بین یک تعمیرکار خودرو نیز دچار سانحه شدیدی شد: «به شدت مجروح شدم و مدت ها در بیمارستان بستری بودم.

READ  واکنش هلال احمر به رفتار سرمربی استقلال با امدادگران

«بعد از این اتفاقات به کلانتری رفتم و هنوز نمی‌دانستم چه اتفاقی برایم افتاده و چند ساعتی در کلانتری بودم که بعد از آن آزاد شد و صبح روز بعد بعد از رفتن به مغازه آمدم. به هوش آمدم و گفتم چرا این کار را کردم از آنجایی که فهمیدم یک بطری لذت درست کردم و دیدم؛ ته بطری دلستر قرص بود و در نهایت به کلانتری رفتم و ماجرا را توضیح دادم؛ در این حادثه حدود 10 میلیون تومان اجناس از مغازه ام به سرقت رفت که فقط یکی از خودروهای آسیب دیده حدود 60 میلیون تومان و خودروی من حدود 30 میلیون تومان بود.

با طرح شکایت شاکی در کلانتری 157 مسعودیه، اقدامات پلیسی برای شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده آغاز شد و یکی از متهمان این پرونده چند روز پیش با تلاش برای دستگیری دو متهم دیگر دستگیر شد.

بیشتر بخوانید:

یک مرد و 2 زن؛ میلیاردها دلار در مغازه های دزدی

4747


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا