گل‌محمدی: استقلالی‌ها فدراسیون و داوری را خوب مدیریت کردند!


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین; دو شب پس از نمایش ضعیف پرسپولیس مقابل سپاهان و پیروزی استقلال در لیگ بیست و یکم، امشب یحیی گل محمدی در برنامه عصرهای فوتبال حاضر شد و از شرایط تیم پرسپولیس گفت. وی همچنین خبر ادعای غرامت خود از باشگاه را تکذیب کرد و درباره دیدار با رضا درویش توضیح داد.

سرمربی پرسپولیس درباره خریدهای ناموفق پرسپولیس و همچنین مصدومیت وحید امیری و عیسی القطر توضیح داد و ادامه همکاری با سیدجلال حسینی را منوط به تصمیم این بازیکن دانست.

* من اولین متهمی هستم که به تمام نشدن متهم می شوم
گل محمدی در ابتدای سخنان خود گفت: شرایط فعلی سخت است و در این شرایط با مشکلات زیادی مواجه هستیم. مخصوصا هواداران ما که به همه حق می دهم ناراحت باشند. با این حال پرسپولیس 5 بار قهرمان لیگ شده و عادت به قهرمان نشدن ندارد. من باید از آنها عذرخواهی کنم و مسئولیت همه مسابقات و نتیجه نگرفتن بر عهده من است و شکی نیست که تصمیمات سرمربی بر این نتیجه گیری تأثیر می گذارد. این عدم نتیجه گیری اولین فردی است که سرمربی را مقصر می داند.

* برای قهرمانی ما سنگسار زیادی شد
وی افزود: اما کشتارهای زیادی برای قهرمانی در لیگ ششم اتفاق افتاد و از ابتدای فصل مشکلات زیادی داشتیم که برای قهرمان پنج دوره لیگ برتر واقعا عجیب و شگفت انگیز بود. بیشتر اتفاقات فوتبالی و غیر فوتبالی برای پرسپولیس بود. سال گذشته 3 مدیر اجرایی داشتیم. هر سه مدیر عامل تا جایی که توانستند زحمت کشیدند و جا دارد از آنها تشکر کنم. اما کار سختی که برای آن انجام شد کافی نبود.

* به مدیریت استقلال تبریک می گویم
گل محمدی تصریح کرد: به صحبت های آقای شکوری اشاره می کنم که گفتند ما اجازه نداریم بازیکن گران قیمت بخریم و این فقط برای تیم ماست. آنچه که تیم استقلال توانست به خوبی مدیریت کند مدیریت رسانه، فضای مجازی، فضای داوری و انضباطی و برنامه سازمان لیگ بود. اگر بخواهیم به تیم استقلال تبریک بگوییم باید به مدیریت مجموعه تبریک بگوییم. البته اعضای تیم و بازیکنان و مربیانشان هم برای قهرمانی زحمت کشیدند. چیزهایی که گفتم در تیم ما اتفاق نیفتاد. من آدمی نیستم که خودم را توجیه کنم اما سوالاتی که مطرح می شود مشکلات زیادی برای تیم ما ایجاد می کند. شما از اول فصل دیدید که در این دو سالی که من اینجا بودم 8-9 بازیکن ملی یا ملی را از دست دادیم.

* بدون فایل، فضا بهتر می شد
سرمربی پرسپولیس ادامه داد: پیدا کردن بازیکن برای تیم ما که آنقدر مشکلات مالی و عناصری دارد که اجازه نمی داد بازیکن بگیریم واقعا سخت بود. این تیم خیلی مدیون آقای کالدرون و برانکو و … بود. و این مشکلات مشکلات زیادی را برای ما ایجاد کرده است. اگر این فایل ها وجود نداشتند، راحت تر کار می کردند و فضای بهتری ایجاد می کردند.

* به هیچ عنوان از پرسپولیس شکایت نمی کنم
وی با اشاره به شایعاتی مبنی بر استعفا یا غرامت خود گفت: بودن یا نبودن من فرقی نمی کند. بحث این است که پرسپولیس همیشه قهرمان باشد و پرسپولیس نبازد. یک سری صحبت هایی از طرف من انجام شد که یحیی از باشگاه طلب غرامت کرد. آنها فضایی آلوده و مسموم ایجاد کردند که ذهن هواداران را به هم ریخت. در این فضا از عصبانیت هواداران سوء استفاده می شود. باید از هواداران بخواهم که باهوش به نظر برسند. من قرارداد دو ساله دارم و اگر بدترین اتفاق برایم بیفتد از پرسپولیس شکایت نمی کنم و نمی خواهم برای سال آینده قرارداد داشته باشم. مثل خیلی از مربیانی که باعث شدند ما در این زمینه مشکلات زیادی داشته باشیم. سه بازی دیگر در لیگ برتر دارم و تمرکزم روی آن بازی هاست.

READ  پیگیری تمرین استقلالی ها در ورزشگاه آرارات

* پس از پایان لیگ، باشگاه آزاد است که تغییر کند
گل محمدی درباره دیدار با درویش گفت: ساعتی در خدمت ایشان بودیم و از آنها می پرسیم، دستشان را برای تغییرات احتمالی باز گذاشتم. از او خواستم روی این سه بازی تمرکز کند و سپس باشگاه آزاد است که تصمیم بگیرد به همکاری با من ادامه دهد یا خیر. در مورد کادرفنی من حرف ها و حرف های زیادی زده اند اما قوی و فداکار هستند و این حرف ها که در فضای مجازی زده شده نتیجه گروهی از افراد بیمار است که به دنبال منافع شخصی خود در این تیم هستند. واقعا براشون متاسفم

* باشگاه برای محرومیت من اقدامی نکرد
وی درباره حذفش از نیمکت پرسپولیس گفت: سه بازی است که نیمکت نشین هستم و متاسفانه هیچ اقدامی از سوی باشگاه برای کاهش پنالتی ها انجام نشده است. آنها ممکن است وقت نداشته باشند، اما من واقعاً شاکی هستم.

* وقتی نمی توانید حقیقت را درک کنید، عصبانی می شوید
گل محمدی درباره عصبانیتش در دربی که منجر به تنبیهش شد، توضیح داد: می‌توانم درباره اتفاقات امسال کتاب بنویسم، اما وقتی تیم بزرگ پرسپولیس را تمرین می‌دهی و در شرایطی قرار می‌گیری که می‌دانی نمی‌توانی نتیجه را بگیری. حقیقت از فوتبال “امسال یکی دو بار اتفاق افتاد که دربی بود و حتی یک نیم فصل استعفا دادم و تصمیم به بازنشستگی گرفتم اما در همه این موارد خودم را بخشیدم. وقتی مربی استعفا می دهد آینده اش به خطر می افتد. من از طرف بچه ها و تیم تصمیم گرفتم برگردم و به مشکلات بچه ها رسیدگی کنم. اگر برگشتم فقط به خاطر هوادارانی بود که دور هم جمع شده بودند و ناراحت بودند و من شرمنده آنها بودم.

* بازیکنی به اندازه بازیکن خارجی از تیم های دیگر دریافت نکردیم
او خطاب به بازیکنان گفت: یک سال و نیم است که پنجره ما بسته است. وقتی می توانستیم بازیکن بخریم پنجره بسته بود. بازیکن خریدیم اما 4 ماه پنجره بسته بود و تازه آمدند و تمرین کردند. من با توجه به بودجه باشگاه و شرایط باشگاه یک بازیکن خریدم. به نظر من بازیکنان بومی بهترین بازیکنان لیگ بودند. سه بازیکن خارجی ما 350-400 هزار دلار شدند و من نتوانستم بازیکنی به اندازه یکی از بازیکنان خارجی تیم های دیگر بخرم. من در مورد مبلغ قرارداد صحبت می کنم. هر چه پول بیشتری بدهید، بیشتر می خورید. وقتی بودجه باشگاه به شما اجازه نمی دهد بازیکن باکیفیتی که یک تیم قهرمان است بخرید، باید آن بازیکنان را جذب کنید. ما به این بازیکنان در پست های خود نیاز داشتیم. بازی در لیگ ایران سخت است و بازیکنان جوانی هستند و با بازی بیشتر می توانند در سال های آینده مفید باشند. حتی پول آب معدنی هم نداشتیم. ما همه این بحث ها را از یک هوادار گرفتیم و باید از او تشکر کنم که چقدر به تیم ما کمک کرد.

READ  حمل تابوت دشمن دیرینه، انتقامی پس از ۱۱ سال/عکس

* مشکلات گلزنی ما از جدایی رادو شروع شد
او درباره مشکلات گل گفت: ما با دروازه بان مشکل داشتیم. مشکلات ما از جایی شروع شد که رادوشویچ رفت. هیچکس دلیل جدایی او را توضیح نداد و نگفت چرا دروازه بانی را ترک کرد که می تواند بسیاری از مشکلات دروازه بان ما را حل کند. از حضور او خیالمان راحت شد. خیلی از مشکلات ما با رفتن او شروع شد و خیلی از اتفاقاتی که افتاد نتیجه رفتن اوست. احساس رقابت از بین رفته و بازیکن در درب احساس تنهایی می کند و اینها اتفاقاتی است که ممکن است در خانه ما رخ داده باشد. در آن زمان نمی توانستیم به دنبال دروازه بان برتر باشیم و در آن زمان به دنبال دروازه بانی بودیم که بتواند به ما کمک کند و احمد گوهری موفق شد متوقف شود و ما رفتیم تا با او قرارداد ببندیم و چقدر خوشحالیم و توانستیم جذب کنیم. دروازه بان دوم

* القطر دیر به عملیات می رسد
یوحنا درباره مجروحیت عیسی توضیح داد: او در سخت ترین شرایط به ما کمک کرد و با دست شکسته و انگشت شکسته به ما کمک کرد. نمی دانم چگونه از او تشکر کنم، اما او خیلی دیر عمل کرد. برایش آرزوی موفقیت دارم.

* من کاری نکردم که امیری بازی کند
وی سپس درباره مصدومیت وحید امیری گفت: وحید امیری ده روز با ما تمرین کرد و بسیار عادی و سالم بود. این اتفاق برای او افتاد که بازی را ترک کرد. من بازیکن را مجبور به بازی نکردم. دکتر داریم و وحید ده روز تمرین فشار خون انجام داد و با آمادگی خوبی وارد زمین شد. مصدومیت او عمیق بود و نتوانست ادامه دهد اما خوشحالم که می تواند به جام جهانی برسد.

* آینده سید جلال به او بستگی دارد
گل محمدی درباره آینده سید جلال گفت: دو سه بار با سید جلال صحبت کرده ام و او باید تصمیم بگیرد که تمدید کند یا نه. ما هر تصمیمی را خواهیم گرفت. نمی دانم تصمیم او چه بود، اما همه می دانیم که او در این سن بالا چقدر به تیم ما کمک کرد و او یک کاپیتان واقعا قدرتمند برای تیم ما بوده و هست و باید ببینیم چقدر تصمیم گرفت.

* لیستی از باشگاه ارائه نکرده ام
سرمربی پرسپولیس درباره اخباری مبنی بر درگیر شدن پورعلی گنجی و بیرانوند گفت: من هیچ لیستی از باشگاه نداده ام و هیچ کدام از بازیکنانی که در لیستم ذکر شده دقیق نیستند. این شایعات بیشتر شایعه است و آقایان بیرانوند و پورعلی گنجی قطعاً در سطح تیم ملی هستند و حضور آنها در پرسپولیس برای ما جذاب و باعث افتخار است، اما واقعاً نمی دانم چه بازیکنانی به این تیم خواهند پیوست. آینده.
* گردوی سوخته را هم نگوییم
وی در پاسخ به صحبت های رسول پناه گفت: او مدتی است در پرسپولیس بوده و تصمیماتش ما را با مشکلات زیادی مواجه کرده است. من زیاد در مورد فوتبال سوخته صحبت نمی کنم. باز هم شکایت کرده ام که فردا شکایت می کنم و باید پاسخگو باشند.

بیشتر بخوانید:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا