گل‌محمدی: از جامعه داوری عذر می‌خواهم


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یحیی گل محمدی در گفت و گو با سایت باشگاه پرسپولیس گفت: سال نو را به مردم ایران تبریک می گویم و امیدوارم سال خوب و پر برکتی در انتظار همه ایرانیان باشد. همچنین حلول ماه مبارک رمضان را تبریک و تهنیت عرض نموده و از هموطنان عزیز می خواهم که در این ماه عزیز ما را از دعای خیر خود بی نصیب نگذارند.

او درباره دربی گفت: برای چند ثانیه از جامعه داوری عذرخواهی می کنم. ما از همه ارکان فدراسیون فوتبال فقط انتظار عدالت داریم، نه کمتر و نه بیشتر. انصاف و انصاف را برای پرسپولیس و هوادارانش در همه زمینه ها و تصمیم گیری ها رعایت کنید.از فدراسیون و کادرفنی انتظار داریم در برنامه ریزی مسابقات و همچنین مسائل انضباطی مساوات، انصاف و انصاف را در نظر بگیرند تا حق هیچ تیمی نباشد. کم شده.

سرمربی پرسپولیس درباره جلسه پیش از کمیته انضباطی درباره مسائل دربی گفت: از کادر کمیته انضباطی خواهش می کنم از داور مسابقه آقای سیدعلی و همچنین همه اعضای کمیته داوران برای حضور دعوت کنند. انتظار داریم در مورد دلایل انتخاب این داور برای بازی دربی صحبت کنیم، زمانی که او اصلاً گزینه داوری نبود، من چندین بار تمام صحنه های این بازی را تماشا کردم و از تصمیمات گرفته شده صحبت می کنم.

گل محمدی ادامه داد: در کمیسیون انضباطی نیز حضور خواهم داشت و در حضور این افراد صحبت خواهم کرد. امیدوارم این افراد نیز در این جلسه شرکت کنند. پس از آن هر تصمیمی که توسط اعضای محترم هیات انضباطی گرفته شود، اتخاذ خواهم کرد.

READ  حسرت سردار بعد از حذف لورکوزن/عکس

بیشتر بخوانید:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا