گلایه بازیگر پیشکسوت از «بخوربخورها و عدم پرداخت دستمزدها»


صفا آقاجانی بازیگر سینما در تشریح حال و هوای خود در سال جدید و بهار 1401 گفت: تمام نوروزهای زندگی من روزهای جدیدی بود که گذشت. «البته بهار نوشیدنی روز است».

بازیگر سریال «آینه» (غلامحسین لطفی – 1363) ادامه داد: همه روزهایی که زندگی می کنم، چه خوب و چه بد، معمولا ماندگار است و تا به حال در روزی که ادامه داشته باشد، ویژگی خاصی ندیده ام. “

وی با بیان اینکه کدام مولفه سریال نوروزی باید باشد تا مورد استقبال مردم قرار گیرد، خاطرنشان کرد: سریال نوروزی باید مفرح باشد. زیرا این روزها تعطیلات و جشن ها و افرادی است که می خواهند از زندگی روزمره فاصله بگیرند و نوعی آرامش داشته باشند تا به کار، زندگی روزمره و فضا برگردند.»

بازیگر سریال «تا ثریا» (سیروس مقدم – 1390) گفت: متأسفانه وقتی صحبت از عواطف می شود، فکر می کنیم اگر هنرمان می خواهد مردم را بخنداند و به آرامش دعوت کند، باید گریه کنند.

آقاجانی با اشاره به اوقات فراغت خود در نوروز گفت: در دو سال اخیر به دلیل شیوع بیماری عروق کرونر در نوروز و سایر ایام استراحت مطلق داشتیم و امسال هم همینطور است، یعنی در در خانه در نوروز; البته این کار را کردیم اما تهیه کننده پولی به ما نداد و ما همچنان باید استراحت کنیم.»

بازیگر فیلم «آسان» (رضا میرکریمی – 1386) از وضعیت پرداخت دستمزد بازیگران گلایه کرد و گفت: همچنان مشکلات غذا و عدم پرداخت وجود دارد. انتخاب خاله در سینما و تلویزیون شامل همه می شود. من اساس این انتخابات را نمی دانم، شاید اگر می دانستم کاری انجام می دادم».

READ  از کتایون امیر ابراهیمی تا هایده حائری در جمع «نابازیگر»

وی گفت: ما باید از همان لحظه ای که هستیم زندگی کنیم، حتی اگر از آن لذت نبریم، زیرا متاسفانه شرایط اقتصادی به گونه ای است که اکثریت از آن خوشحال نیستند، اما باید برای زندگی تلاش کنیم.

بازیگر سریال «دردسرهای بزرگ» (برزو نیکونژاد-1393) در پاسخ به این سوال که بیشتر به کدام کار علاقه دارد، گفت: بیشتر کارهایم را دوست دارم چون آنها را حس کردم. اساساً اگر کاری را انجام ندهم، آن را انجام نمی دهم».

بر این اساس، من بیشتر کارهایم را دوست دارم، اما نه همه. از آنجایی که تعدادی شغل وجود داشت که صرفاً به دلیل شرایط مالی یا مدت طولانی کار نکرده بودم، آنها را انتخاب کردم، قبول کردم که سر کار بروم. اما من بیشتر کارهایم را انتخاب کرده بودم و همیشه سعی می کنم بهترین عملکردم را در آن زمان ارائه دهم.”

259259


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا