کیهان: امید به پیروزی ایران بر انگلیس و امریکا در جام جهانی، حتی اگر رویاپردازی باشد خوب است


نمایندگان ملت ما بارها و بارها در عرصه های مختلف با موفقیت مقامات آمریکایی، انگلیسی و صهیونیستی را متقاعد کرده اند که در برابر نام ایران تعظیم کرده و کلاه از سر بردارند. ورزش و فوتبال ما، تا زمانی که به ابزارهای موفقیت (بی صبری، احساس تعهد، ایمان، برنامه ریزی، پشتکار و پشتکار، نظم و انضباط و پایبندی به همه استانداردها) پایبند باشیم، می تواند در طول زمان همان موفقیت باورنکردنی را در سایر زمینه ها تکرار کند.

شاید بعضی ها بگویند دل شما هم شاد! تیم ملی ایران کجا و بازی تهاجمی و تسلط سران فوتبال جهان کجا؟ اما ملت ما در میان تحقیر و تمسخر عمدی نیروهای موجود، بارها مبارزات جهانی بسیار بزرگتری را پشت سر گذاشته است.

ایران به برکت انقلاب اسلامی یکی از کشورهای پیشرو در زمینه فناوری هسته‌ای، موشک، نانوفناوری، زیست‌شناسی و سلول‌های بنیادی، فضا، داروهای نوترکیب و پزشکی است. نرخ رشد علمی ایران در سال های اخیر 11 برابر بیشتر از متوسط ​​نرخ رشد جهانی است. ایران در بین 14 کشور دارای پتانسیل غنی سازی اورانیوم و 13 کشور دارای سوخت کامل هسته ای، پنجمین کشور پیشرو در فناوری نانو، چهاردهمین کشور در علم و فیزیک هسته ای، سیزدهمین کشور جهان و دومین کشور از نظر تولیدات بیوتکنولوژیکی در منطقه است. چرخه ایران جزو 11 کشور دارای فناوری تولید و پرتاب ماهواره است.

این امکان وجود دارد که سرمربیان تیم های فوتبال انگلیس و آمریکا به احترام تیم ملی ایران کلاه از سر بردارند، البته با رعایت قوانین و مقررات. این سخت تر از این نیست که دشمن ترین دشمنان را وادار به فشار بر عظمت ملت ایران در عرصه های دیگر کنیم.

READ  دو تصویر باورنکردنی از جادوگر فوتبال ایران/عکس

21302


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا