کنایه پرز به امباپه؛ او برای ما تمام شد!


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین; رئال مادرید امشب در پاریس برای چهاردهمین بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد. گل وینیسیوس در دقیقه 59 دیدار مقابل لیورپول در نهایت گالاتاسرای قهرمان را از آن خود کرد تا 9 بازیکن این تیم تاکنون 5 جام قهرمانی را در کارنامه خود دارند. این چهارمین عنوان برای کارلو آنچلوتی و ششمین عنوان برای فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال بود.

پرز در پایان بازی گفت: آرام و خوشحالم. در طول فصل تلاش زیادی برای این قهرمانی انجام شد. ما خیلی تلاش کردیم تا تیم را به این شرایط برسانیم و حالا همه خوشحالیم. به طور کلی، سال بسیار خوبی بود. سوپرکاپ، لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا را بردیم. در لیگ قهرمانان اروپا این شانس را داشتیم که در مراحل حذفی با سخت ترین تیم ها روبرو شویم و آنها را یکی پس از دیگری حذف کنیم. این قهرمانی شایسته و حاصل تلاش بازیکنان، کادر فنی و هواداران بود. این بازیکنان از هواداران الهام گرفتند و بازی هایی انجام دادند که هرگز فراموش نخواهد شد.»

پرز درباره درخشش تیبو کورتوا گفت: بدون شک او نقش مهمی در این قهرمانی داشت. کنترل با پا در بازی مقابل سیتی باعث شد در بازی بمانیم. او فصل فوق العاده ای داشت و باید بگویم که یک رئالیست است. حق با آنچلوتی بود که می گفت یکی از تفاوت های رئال با سایر تیم ها این است که بازیکنان آنها با تمام وجود تیم را دوست دارند. در بازی با سیتی یادم می آید که بزرگان تیم چطور از روی نیمکت به جوان ها روحیه دادند. رئال مادرید یک سبک زندگی و یک مفهوم است. “ما یک باشگاه محبوب هستیم.”

READ  صفحهٔ درخواستی شما یافت نشد.

تمجید از آنچلوتی: «بیهوده نیست که او چهار لیگ قهرمانان اروپا را برد. او رهبر ارکستر رئال است و روی روحیه بازیکنانش به خوبی کار می کند. کارلو به خوبی رئال را می شناسد و همینطور فوتبال را.

تیم کامل رئال: ما بهترین ها را داریم. کریم بنزما، وینیسیوس، رودریگو در خط حمله. هافبک ها و مدافعان هم عالی هستند. ما هیچ مشکلی در داخل دروازه نداریم.

عدم جذب امباپه: رئال مادرید همیشه برای جذب بهترین ها تلاش می کند اما قضیه امباپه فراموش شده و فکر نمی کنم اتفاق خاصی رخ داده باشد. فصل فوق العاده ای داشتیم و امباپه را فراموش کردیم. حالا دیگر امباپه ای برای ما وجود ندارد و مهم این است که قهرمانی را جشن بگیریم.

258 258


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا