کشور هفته آینده گرم خواهد شد


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، کبری رفیعی افزود: و سمنان. بارش باران، رعد و برق، رعد و برق و وزش باد شدید موقت گاهی همراه با گرد و خاک و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: فردا علاوه بر این مناطق، بارش ها در استان های همدان، قم، مرکزی، قزوین، تهران، البرز و سمنان و نیمه شمالی خراسان رضوی ادامه دارد. شدت بارندگی امروز و فردا در خراسان شمالی و خراسان رضوی گزارش شده است که هموطنان در این مناطق باید توجه لازم را به بارندگی های شدید داشته باشند.

رفیعی گفت: امروز و فردا شرایط برای تشکیل گرد و غبار در عراق مهیا است، بنابراین در مناطق غرب و جنوب غرب، شمال غرب، مرکز، استان‌های واقع در دامنه‌های شمالی و جنوبی البرز مرکزی این پدیده باعث کاهش دید و کیفیت هوا می‌شود. اتفاق می افتد.

کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد: امروز و فردا در جنوب و شمال شرق کشور وزش باد شدید که در برخی نقاط وزش باد خواهد بود. از جمعه تا دوشنبه در نیمه شرقی به ویژه در منطقه زابل وزش باد شدید همراه با گرد و خاک خواهد بود.

وی از افزایش دما از شنبه تا سه شنبه در بیشتر مناطق کشور خبر داد و گفت: افزایش دما از روز شنبه ابتدا در استان های شمال غرب و ساحلی دریای خزر و استان های البرز مرکزی و یکشنبه در شمال شرق و یکشنبه در اکثر نقاط کشور

به گزارش رفیع، آب های خلیج فارس و تنگه هرمز تا روز شنبه متلاطم و متلاطم است و فعالان دریایی باید به این موضوع توجه لازم را داشته باشند.

READ  رازهای شگفت انگیز خواب فاش شد!

کارشناس سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد: امروز آسمان تهران کمی ابری و همراه با وزش باد است و تا ساعاتی دیگر وزش باد شدید خواهد بود. بیشینه دمای امروز پایتخت 28 و کمینه آن 18 درجه بالای صفر است.

بیشتر بخوانید:

خبر بد برای ساکنان زمین؛ هوا طی 5 سال آینده 1.5 درجه سانتیگراد گرم می شود

افزایش دمای زمین در آوریل امسال

47231


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا