«کشتن خواجه» به تایوان و برزیل می‌رود


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین کشتن خواجه به نویسندگی و کارگردانی عبد ابست در سال 1401 با شرکت دو جشنواره فیلم در تایوان و برزیل آغاز شد.

این فیلم ابتدا در تایپه، تایوان، در بخش فانتزی دوازدهمین جشنواره اسب طلایی که از 8 تا 17 آوریل (19 تا 28 آوریل) برگزار می شود و سپس در بخش رقابتی هجدهمین دوره پورتو به نمایش در می آید. جشنواره فیلم آلگره در برزیل نشان داده خواهد شد. این جشنواره از 20 می تا 1 آوریل (31 آوریل تا 11 می) در پورتو آلگره برزیل برگزار می شود.

شب‌های سیاه تالین و فستیوال اسلامودنس در ایالات متحده آمریکا که کشتن ایونوه برنده جایزه بزرگ هیئت داوران شد و جشنواره‌های کرالا و گوا از دیگر جشنواره‌های بین‌المللی هستند که کشتن ایونوه در آن شرکت می‌کند.

«کشتن خواجه» دومین فیلم پوچ پس از «تمرز» است. این فیلم درباره یک قاتل زنجیره ای است که قربانیان را توسط قربانیان می کشد. ابراهیم عزیزی، وحید راد، میثاق زارع، ایمان بسیم، سارا محمدی و مهسیما کبری بازیگران این فیلم هستند. شهرزاد سیفی تهیه کننده این فیلم در هایچ فیلم است و محمد اطبایی پخش بین المللی فیلم در استقلالی های ایرانیان را بر عهده دارد.

259259


منبع

READ  الان دیگر صداوسیما کاملا انقلابی شده/ انقلاب فرهنگی در صداوسیما درحال شکل گرفتن است؟
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا