کتابی که شما نمی دانید ارائه شد

به گزارش خبرآنلاین، اسلامی در حاشیه این مراسم خاطرنشان کرد: اهداف و جهت گیری شهدای ما نیازمند ارائه به بهترین شکل است. باید اندیشه و مسیر طی شده شهدا و دستاوردهای آنان به درستی بیان شود.

وی با بیان اینکه فهری زاده به عنوان یک شهید جان خود را وقف پیشرفت کشور کرده است، تاکید کرد: در عرصه فناوری های نوین تلاش روزافزونی دارد و مورد تهدید دشمنان قرار دارد. دشمنان سال ها او را تهدید کرده بودند اما شهید فهری زاده بدون ترس و استواری و عزم برای پیشروی و رسیدن به اهدافش تسلیم نشد.

رئیس سازمان انرژی اتمی افزود: شهید فهری زاده ظرفیت علمی و نخبگان کشور را می شناخت و از توان دانشمندان کشور نیز به خوبی استفاده کرد؛ در این راستا از ظرفیت های علمی و نخبگان کشور نیز استفاده کرد. او فرصت آفرین واقعی و با اخلاق و منش و خلق و خوی بسیار خالصانه در دل همه ما بود.

وی با اشاره به اقدام ارزشمند بنیاد شهید و امور ایثارگران و خانواده محترم شهید در افتتاحیه کتاب مرا نشناختی، گفت: خاطرات شهید و مصاحبه با دوستان و همکاران به زیبایی داستان شهادت را روایت می کند. نوشتن

اسلامی تاکید کرد: امروز با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به توافق رسیدیم که به اندیشه، راه و سیره همه شهدای اصلی پایبند باشیم و کتابی برای انتشار زندگی نامه سایر شهدای بزرگوار منتشر کنیم.

وی در پایان گفت: نکته بسیار مهم سیره شهدای اصلی به عنوان الگو برای جوانان است. از آنجایی که صنعت اصلی نماد خودباوری و مؤلفه قدرتمند علم و فناوری است، جوانان ما باید با شهدای سرافراز آشنا شوند و از موهبت و ایثار و اهداف والای شهدا یاد کنند.

READ  بایدن: من به اندازه کیسینجر تجربه سیاست خارجی دارم

311311


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا