کارزارِ پس گرفتن شبکه نمایش خانگی از صداوسیما


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جمعی از هنرمندان و کارگردانان در نامه ای به ابراهیم رئیسی رئیس دولت سیزدهم خواستار بازگرداندن مدیریت شبکه سینمای خانگی سترا زیرمجموعه سازمان صدا و سیما شدند. گرایش وزارت فرهنگ و اسلام.

در بخشی از این نامه آمده است:

«… در دولت قبل، برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصمیم گرفتند که مسئولیت شبکه سینمای خانگی را به سازمان صدا و سیما واگذار کنند…» و این واگذاری توانست مدیریت و قدرت حوزه سینمای خانگی را از بین ببرد. از وزارت ارشاد و ارائه آن به سازمان صدا و سیما.»

این هنرمندان و سینماگران با استناد به “وضعیت زننده شبکه سینمای خانگی که منجر به بیکاری نزدیک به 6 هزار نفر و از دست دادن نزدیک به 2 هزار میلیارد تن سینما برای کشور شد” خواستار بازگشت به مدیریت سینمای خانگی شدند. شبکه.وزارت.به فرهنگ و رهبری اسلامی تبدیل شدند.

تاکنون بیش از 4200 هنرمند و فیلمبردار از جمله علیرضا داوودنژاد، فاطمه معتمدآریا، کیومرث پوراحمد، محسن تنابنده، ابوالحسن داودی، گلاب آدینه، مختاب کرامتی، محمدعلی نجفی، علی نوروزتی، اما جلپا، فریضه ارجمند، امها جاماپو عارضه حضور داشته اند. ، بهنوش طباطبایی، هاتف علیمردانی، ستاره پسیانی، احمد بهرامی، پانته آ بهرام، مختاب نصیرپور، منیر گدی، رویا تیموریان، اما تیموریان، الهام شایکر …


منبع

READ  فیلم «کن-پامنار» در مرحله پایانی کارهای فنی
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا