کارخانه نوآوری البرز ظرفیت تبدیل شدن به شهر نوآوری را دارد


بر اساس گزارش ها خبر آنلاین از البرز; دکتر محمد نبیونی رئیس بنیاد نخبگان استان البرز در بازدید از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز گفت: در این بازدید تفاهم نامه همکاری علمی با این کارخانه با عنوان «تولید دانش بنیان» تنظیم شد. اخیراً در مجلس تصویب و برای اجرا به دولت ابلاغ شده است، باید مورد توجه جدی قرار گیرد و روند اجرای آن آغاز شود.

وی افزود: همچنین معرفی نخبگان استانی برای فعالیت در شرکت های دانش بنیان کارخانه ای، تحقیق در مورد ظرفیت سرمایه گذاری با معرفی بیشتر شرکت های شرکت بنیان، مشارکت بیشتر در ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان و نوپا از جمله این اقدامات است. شرکت‌هایی که در کارخانه‌ها مستقر هستند و از ظرفیت نخبگان برای ارائه طرح‌های جایگزین استفاده می‌کنند.» این یکی از ارکان این تفاهم‌نامه است که به زودی امضا می‌شود.

رئیس بنیاد ملی نخبگان گفت: این بنیاد از همان روزهای اول درگیر ایجاد و راه اندازی فاز اول کارخانه نوآوری البرز بوده و اکنون که در حال آماده سازی فاز دوم این کارخانه هستیم، در تلاش هستیم تا از ظرفیت این مجموعه خدماتی استفاده کنید.» و از ظرفیت نخبگان استانی در این مجموعه استفاده خواهیم کرد تا اولین گام ها را برای تبدیل این مجموعه به شهری نوآور برداریم.

46


منبع

READ  در دنیای سیاست باید هنرمندانه رفتار و عمل کرد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا