چه شد که مریلا زارعی جای شبنم مقدمی را در «جیران» گرفت؟


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شبنم مقدمی بازیگر سرشناس تئاتر، سینما و تلویزیون در گفت و گوی تصویری با یکی از شبکه های تلویزیونی اینترنتی درباره اینکه چرا در سریال «همسایه» حسن فاطی در نقش مهدعلیا حضور نداشت، گفت: حالا مریلا زارعی

در واکنش به این اتفاق نقش مهدعلیا مادر ناصرالدین شاه با بازی بهرام رادان جای خود را به مریلا زارعی داد و کار مدام به تعویق افتاد و من در تمام این مدت روی این نقش کار کردم. من نامه های خانم مهدعلیا را خواندم و سبک نوشتاری او را تمرین کردم تا بتوانم صحبت کنم، چون اگر دیالوگ تاریخی نداشته باشید مثل کتاب خواندن است، نمی خواستم این اتفاق بیفتد.

او توضیح داد: «انتظار یک نقش تاریخی درخشان را داشتم و مطمئن بودم که اینطور است، اما در نهایت برنامه‌های ما اشتباه نشد. چون از شروع پروژه ناامید شده بودم و نمی دانستم دقیقا چه زمانی باید کلید بزند و قراردادهای دیگری هم داشتم که قابل تنظیم و هماهنگی با یکدیگر نبودند وگرنه چه کسی دوست ندارد مهدعلیا را با آقای دکتر تجربه کند. فاطی؟! چون کار تاریخی آنها همیشه جذاب بوده است و شما باید روی کار تاریخی با کسی کار کنید که تاریخ می‌داند، تاریخ می‌داند و آقای فتحی تاریخ را می‌شناسد، تاریخ می‌داند، داستان‌نویس خوبی است و من به هر حال این شانس را از دست دادم.»

سریال همسایه ها در 7 قسمت هر هفته جمعه هر هفته ساعت 20 از شبکه نمایش خانگی پخش می شود.

259259


منبع

READ  ابتلای بازیگر جوان سریال «وضعیت سفید» به سرطان
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا