چرا یک مرد 40 ساله یک زن 35 ساله را مثله کرد؟


شواهد نشان می دهد که قاتل یا قاتلان پس از جنایت جسد را مثله کرده و نیمی از جسد را در دو گونی قرار داده و در کنار سطل زباله رها کرده اند.

جسد زن جوان به پزشکی قانونی منتقل شد و در حالی که تحقیقات درباره این پرونده آغاز شده بود، سه ساعت بعد به تیم جنایی اطلاع داده شد که دو پای زن در گونی در اتوبان محلاتی پیدا شده است.

تحقیقات در مورد این جنایت هولناک آغاز شد و ابتدا هویت مقتول فاش شد. ماموران ابتدا اثر انگشت مقتول را بررسی کردند که مشخص شد سابقه کیفری دارد و پیش از این نیز چندین بار به دلیل نگهداری و نگهداری مواد مخدر بازداشت شده بود.

پزشکی قانونی به نوبه خود علت مرگ را شکستگی گردن اعلام کرده و قاتل پس از جنایت جسد را مثله کرده است. در تحقیقات مشخص شد مقتول به همراه مادرش در خانه ای در جنوب تهران زندگی می کند و به تازگی در یک مهمانی با پسر 40 ساله ای به نام کامران آشنا شده و در حال ازدواج بوده اند که اخیرا بین آنها اختلاف ایجاد شده است. ظاهراً کامران به مقتول مشکوک بوده و به اینکه مدام در فضای مجازی بوده و سرش را روی گوشی داغ گذاشته معترض بوده است. همین موضوع هر روز درگیری بین آنها را تشدید می کرد تا اینکه سرانجام زن جوان به خانه نامزدش رفت و سپس جسد مثله شده پیدا شد.

همین اطلاعات کافی بود تا دستور دستگیری کامران توسط قاضی محمدتگی شعبانی، بازپرس جنایی تهران صادر شود. اگرچه شواهد علیه کامران مظنون اصلی این پرونده بود، اما وی منکر جنایت شد. گفت: من و بهاره (مقتول) چند وقت پیش در یک مهمانی با هم آشنا شدیم و می خواستیم با هم ازدواج کنیم. بین ما اختلاف بود اما خیلی جدی نبود. من به او حساس بودم چون او را خیلی دوست داشتم. رفتار او مشکوک بود و این مرا نگران کرد.

READ  بیشتر تجاوزها توسط مردان میانسال انجام می شود

وی ادامه داد: روز حادثه بهاره به خانه من آمد و دوباره با هم دعوا کردیم که چرا مدام سرش گرم است. بعد از کمی مشاجره از من خداحافظی کرد و رفت. من دیگر او را نشنیدم تا اینکه شنیدم به طرز وحشتناکی کشته شده است. اما من هیچ نقشی در کشتن او ندارم.

بر اساس این گزارش، مقتول مظنون اصلی پرونده که تمامی ادله علیه وی در اختیار دارد، به دستور بازپرس جنایی تهران دستگیر و برای اقدامات بیشتر در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. تحقیق و بررسی.

23302


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا