چرا یوونتوس قصد ندارد آلگری را اخراج کند؟/عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین; اگرچه یوونتوس فصل بسیار ناامیدکننده ای را تحت هدایت مکس الگری پشت سر گذاشت و حتی در یک دهه یک جام هم نبرد، بیانکونری ها حداقل در حال حاضر قصد ندارند او را اخراج کنند. شکست یوونتوس در فینال جام حذفی ایتالیا مقابل اینتر در روز چهارشنبه شایعاتی را در مورد آینده مکس آلگری و احتمال اخراج او ایجاد کرد، اما آنها در حال حاضر به سه دلیل قصد قطع رابطه با این مربی را ندارند.

دلیل اول این است که آندره آنیلی، رئیس باشگاه یوونتوس به مکس آلگری اعتماد دارد و معتقد است که او می تواند وضعیت باشگاه را پس از یک فصل سخت تغییر دهد. شکی نیست که تیم پس از جدایی از کریستیانو رونالدو در مرحله انتقالی قرار دارد و آندره آنیلی معتقد است که مکس آلگری بهترین گزینه برای نظارت بر این روند و هدایت درست یوونتوس است.

چرا یوونتوس قصد اخراج آلگری را ندارد؟

دلیل دوم قرارداد بلندمدت آلگری با یوونتوس است. قرارداد فعلی ایتالیایی فعلی در سال 2025 به پایان می رسد و او 7 میلیون یورو خالص در هر فصل به اضافه پاداش دریافت می کند، بنابراین اخراج زودهنگام مکس الگری برای بیانکونری بسیار گران تمام می شود و باشگاه را با غرامت سنگین ترک می کند. در نهایت، آندره آنیلی مشکلات مختلفی را که در این فصل با آن روبرو بوده است درک می کند و این واقعیت را تمجید می کند که حضورش در لیگ قهرمانان اروپا تضمین شده است. جدایی دیرهنگام رونالدو در پایان تابستان و مصدومیت شدید فدریکو کیزا به وضوح عملکرد آلگری در این فصل را تحت تاثیر قرار داده است، بنابراین رئیس یوونتوس حداقل برای فصل آینده همچنان به مربی اعتقاد دارد.

READ  ۳ روز به مجمع جنجالی،دعوای ماجدی و براتی در فدراسیون علنی شد!

بیشتر بخوانید:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا