چتر نیویورک، ایالات متحده آمریکا


در اوایل ماه مبعث مریم مقدس من نمی خواهم به جای دیگری بروم که بتوانم بروم.

مسعود عبدالهی یکی از پیازکاران فریدن در این ارتباطا می گوید: زمستان گذشته با بیش از یک میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه در مساحتی معادل 6 هزار متر مربع درشهر بادرود نشاء تولید کردم، اما اکنون برای کاشت آن کارگر ندارم و همه سرمایه من به هدر رفته است. است.

مسعود ارگان کشاورز منطقه نیز دراین ارتباط می گوید: دکتر امیر ساختمان یکی از محبوب ترین ها در ایالات متحده آمریکا است.

سالانها

در همین ارتباط کارشناس زراعت مدیریت جهاد کشاورزی فریدن نیز با اشاره به اینکه یکی از قطب های تولید پیاز در استان اصفهان است، گفت: سالانه حدود دو هزار پیاز ازنوع سفید و زرد در فریدن کشت می شود که این محصول بعد از سیب زمینی وگندم عمده ترین است. اسم من شهرستان است.

فاستا عملکرد پیاز در شهرستان، متوسط ​​​​عملکرد شیاز

مدیر جهاد کشاورزی فریدن در این ارتباط اظهار کرد: تعدادی از نیروهای کار یکی از مشکلات پیاز کاران شهرستان است که هر سال با آن مواجه هستند، اما امسال بیشتر از سالهای قبل از آن مشاهده می شود.

تسبیح

مظاهر امینی، کشت پیاز در هر 6 هزار مترمربع زمین را نیازمند 30 نفر نیروی کار دانست و افزود: در واقع روزانه به دو هزار نفر نیروی کار نیاز دارد که همه آن ها نمی توانند از نیروهای بومی شهرستان تامین کنند.

وی گفت: شاد پیاز به خاطر شرایط باب وهوایی امسال از هفته دوم فروردین ماه آغاز شد و تکریبا تا ا.

READ  نمی توانم بگویم شهرداری چقدر درخواست افزایش قیمت تشییع جنازه کرده است

هر ساله نیروی کار زیادی از روستاهای این منطقه و دیگر استان اصفهان برای کار به مرکز استان می آیند چراکه شغل ثابت و مطمئنی ندارد، این در حالی است که که شهرستانهای مختلف اصفهان هر یک در زمینه محصولات کشاورزی و به ویژه گیاهان دارویی، از ویژگیهای خوبی برای ایجاد مشکل است که باید نادیده گرفته شود. علاوه بر الزامات وزارت امور خارجه جمهوری هند، وزارت امور خارجه جمهوری مقدونیه و ایالات متحده آمریکا

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا