پیش به سوی قهرمانی، با میوه شیرین چرخه انتخابی

امیر رها احمدی: ایالات متحده آمریکا، ایالات متحده آمریکا، ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا شاگردان محمد بنا موفق با کسب ۴ طلا، یک نقره و دو برنز و سسب ۱۷۶ امتیاز تیمی شدند

مسابقات کشتی آزاد هم از اموروز

میههیحی شیرینین انتخابی

نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه با انتخاب تیم های ملی، نفرات برتر قهرمانی کشور به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شوند که در کشتی فرنگی 9 نفر قهرمان کشور و نفر سوم کشور به این رقابت ها اعزام می شوند. چرخه نوپای انتخابی، مسیری طولانی در پیش دارد تا جا بیفتد و همین که ورزشکاران از مرحله اول چرخه گزینش شده اند، باعث می شود تا قانون و قانونمداری، بیش از پیش در کشتی جا بیفتد و نفرات بعدی هم شانس پوشیدن دوبنده تیم ملی را داشته باشند. نکته مهم حضور افراد کم تجربه مانند شاهین بداغی و عارف حبیباله بود که علیرغم تجربه کم، در میدان آسیایی حاضر شدند و نشان دادند کشتی ایران می تواند بهتری در پیش داشته باشد.

نمی دانم چه کنم

ازادکاران به دنبال درخشش در کاره‌کهن

با فرود هواپیمای شاگردان بنا در تهران و پایان کار تیم ملی کشتی فرنگی، در ادامه مسابقات آزادکاران به روی تشک خواهند رفت که مطمئنا رقابتهای مهیجی را رقم خواهند زد.
نکته مهم در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد، همان گلچین شدن کشنی گیران است که همگی از مسابقات قهرمانی کشور و بر اساس چرخه انتخابی تیم ملی راه اولانباتور شدهاند. در بین این نفراتی مانند رضا مومنی و امیرحسین فیروزپور، در اوج جوانی در کنار نفراتی مانند محمدحسین محمدیان، یونس امامی و یدالله محبی، ترکیبی از جوانها و با تجربه ها را تشکیل دادند. باین ایواس بان نیجر مایشدرد استاش مزهبقات تازاد بالاتر از فرانحی پشدد و آل بث حار الزادادهران باه مرات تحدار.

READ  تونل افتخار برای استقلال/عکس - خبرآنلاین

آیا می خواهید این کار را انجام دهید؟ پیرمرد به دنیا آمد

با نگاهی به لیست کشتیگیران حاضر در مسابقات قهرمانی آسیا می توانم سختی این مسابقات را پیشبینی کرد، چرا که تیم هایی مانند هند با تمام قوا آمده اند و مانند ژاپنی هم تکستاره های خود را راهی مسابقات کرده اند.
هندیها با ترکیبی شامل راوی کومار دارنده مدال نقره المپیک توکیو، باجرانگ پونیا دارنده 7 مدال جهان و برنز المپیک توکیو و دیپاک پونیا نایب قهرمان جهان مسابقات شده اند.
من قادر به انجام هیچ یک از موارد بالا نخواهم بود.
هیگوچی، دارنده مدال نقره المپیک ریو که در نیمه‌نهایی آن مسابقات حسن رحیمی را شکست داد، سال گذشته مسابقات المپیک را بردند اما در کشور انتخابی به تاکاهاشی باخت و حالا پس از یکسال دوری، در وزن 61 به تشک برگشته است.

باید تای آرخام انتخابی

با توجه به حضور نفراتی مانند یونس امامی، علی سوادکوهی، محمدحسین محمدیان و یدالله محبی در ترکیب ایران، که همگی حضور در مسابقات آسیا و جهان را دارند، می توانم به قهرمانی ایران امیدوار بودم اما مهمتر از هر عنوان و نتیجه ای، باید نگاهی به آن داشته باشد. من روزگار سختی دارم چرخه انتخابی تیم های ملی می تواند مسیر اجرای عدالت در کشتی باشد که شاید در گام های نخست، نتایج دلخواهی را دنبال نمی کند اما کادر فنی کشتی آزاد صرف نظر از هر نتیجه، بایستی پای چرخه بایستد تا یک روش برای کشتی ایران نهادینه شود. روشیه میهتونند سالیان سلسیان مسیر مشیدن دوبوندده تیمیم میلی رای آدالتمهور ژوند و وادان انجیزه دهدان دونر.

READ  دنیای وارونه، پیراهن مودریچ در مشت مسی /عکس

احسن امینی مربی تیمی تیم ملی شیشتی آزاد! من می خواهم بدانم در حال حاضر چگونه این کار را انجام دهم

احسان امینی، مربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگان، در گفت‌وگو مسابقات امسال بالاترین سطح را دارد که در اوزان

چگونه همه آن را انجام می دهید؟ این ایده خوبی است که یک خواب خوب شبانه داشته باشید.

قهرمان اسبق آسیا در سطح تیم ایران و حضور نفرات برتر در تیم ایران بیان کرد: تیم امسال و نفرات حاضر، محصول تیم های ملی انتخاب می شوند که حتما باعث پشتوانه سازی بسیار خوبی خواهند شد که به معنای واقعی تیم ایران را در سال های آینده بیمه می کند. .

این بسیار مهم است که بدانیم چگونه این کار را انجام دهیم و چگونه آن را انجام دهیم.

این نام پروردگار است: رب الرسول و رب الرسول و رب الارباب. داشتن یک زندگی خوب ایده خوبی است. این کار بدی نیست.

مربی تیم ملی کشتی آزاد ایران افت:

نمی دانم چه کنم

بیشتر بخوانید:

دسته: فوتبالیست کوچک با کیفیت بالا

هفتشاد و میلیارد ایالات متحده صربستان

میراث شومِ «محمدحسن انصاریفرد»

۲۵۷۲۵۱


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا