پورعلی‌گنجی هم پرسپولیسی می‌شود؟ – خبرآنلاین


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مدافع تیم شنژن چین که پس از جدایی از محمدحسین کنعانی زادگان، نامش به عنوان یکی از گزینه های یحیی گل محمدی برای دفاع از پرسپولیس مطرح شده بود، پس از شکسته شدن تساوی های مقابل پرسپولیس، مدتی در تمرین پرسپولیس حاضر شد. سوپرلیگ چین و تحت درمان قرار گرفت تا شرایط حضور دوباره در میادین را پیدا کند.

حضور او در تمرین پرسپولیس شایعات زیادی را به راه انداخت اما خودش سعی کرد این شایعات را تحریک نکند و ماجرا را به سمتی برد که همه چیز به آرامی پیش برود.

مدافع تیم ملی البته در یک برنامه تلویزیونی از علاقه خود به پرسپولیس در رسانه ها خبر داد اما مشخص نکرد که دقیقا چه زمانی به تیم محبوبش منتقل می شود.

در چنین شرایطی با انصراف از حضورش در لیگ های خارجی، بحث حضورش در پرسپولیس شکل جدی به خود گرفت و موضوع به جایی رسید که او گفت مشکلی برای پیوستن به پرسپولیس ندارد که منجر به عقد قراردادش با این تیم شد. تیم یک شرط است یک شرط خاص وجود دارد.

ظاهرا شرط خاص پورعلی گنجی این بود که علیرضا بیرانوند بازیکن پرسپولیس شود اما حالا شرطش محقق شده و به نظر می رسد مشکلی برای پیوستن به پرسپولیس وجود نداشته باشد و این احتمال وجود دارد که بعد از بیرانوند دومین خرید بزرگ باشد. قرمزها در نقل و انتقالات تابستانی

بیشتر بخوانید:


منبع

READ  علیرضا دبیر:مثل بعضی‌ها نیستم هر کسی وزیر شود با او ببندم
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا