پنج محصول فناورانه پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ارائه شد


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان سمنان، وی ادامه داد: این محصول برای کنترل کامل و مستمر تجهیزات نیروگاهی طراحی شده و از ویژگی های آن می توان به کاهش زمان شناسایی مشکلات، کاهش نیاز به حضور مستمر اپراتورها، افزایش بهره وری سالانه به بالا اشاره کرد. تا 10 درصد و ارائه نرم افزار به صورت آنلاین. آنلاین) و در زمان واقعی. به گزارش حقیقی اصل، این محصول با برند فرسکودا در داخل و خارج از کشور به فروش می رسد. رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در خصوص محصول دیگر ارائه شده در این رویداد که کود مایع نانو زئوسیلیکات و فسفیت پتاسیم تولید شده توسط شرکت سنگسر فناور نیاکان است، می گوید: این کود مایع حاصل تحقیقات کارشناسان و متخصصان می باشد. توسعه و افزایش مقاومت گیاه در برابر آفات، بیماری ها و تنش های محیطی، افزایش سرعت رشد، افزایش پایداری خاک و اصلاح خاک، کاهش سمیت عناصر آهن، منگنز و آلومینیوم از جمله مزایای این محصول است.

همزن مکانیکی دیجیتال 400 میلی‌ثانیه از دیگر محصولات ارائه شده در این رویداد است که حق اصل درباره این محصول عنوان می‌کند: این محصول ساخت شرکت فناوری‌های الکترونیک آکوا افرا بوده و دارای کنترل گرادیان سرعت برای جلوگیری از پاشش مواد در هنگام هم زدن و نگهداری است. تمام پاروهای صنعتی و آزمایشگاهی تا قطر شفت 13 میلی متر دارای سه سیستم صنعتی اتوماتیک با کمترین عکس العمل می باشد.

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در خصوص نانوساختار سیلیسی دیگر محصول ارائه شده در این رویداد اظهار داشت: این محصول محصول دانش بانیان نانو ترکیبی از سیمان دلوا بوده و در رنگ ها و پوشش ها، لاستیک و لاستیک کاربرد دارد. , چسب, مورد استفاده در سیمان و کشاورزی.

READ  چاپ 306 عنوان کتاب در 9 ماهه امسال در لرستان

حقیقی اصل یادآور می شود: همزمان بخاری پیشرفته دیجیتال مغناطیسی (همزن هیتر دیجیتال) به همت شرکت رنو صنعت کومش تولید شد.

وی از ویژگی های این دستگاه به ترسیم نمودار دما در بازه زمانی مورد نظر و وجود مدار کنترلی برای تنظیم دما و سرعت اشاره می کند.

46


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا