پلیس: مظنونان قتل مهران سومک دستگیر شدند


صبح چهارشنبه پس از پایان بازی فوتبال تیم ملی کشورمان مقابل آمریکا و تجمع مردم در محل روشنایی برق شهر انزلی، جسد مرد 30 ساله ای که مورد اصابت گلوله قرار گرفت. با اسلحه گرم طبق شواهد موجود کشف شد.

بر اساس این گزارش، فرمانده انتظامی شهرستان انزلی در تشریح جزییات این حادثه و کشته شدن مرد 30 ساله در شهرک انزلی گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس از این حادثه و با توجه به حساسیت موضوع موضوع و احتمال سوء استفاده برخی از عوامل و محرکان حاضر در محل تجمع بلافاصله هماهنگی مقام محترم قضایی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ سید جعفر جوانمردی با تاکید بر رویارویی پلیس با متخلفان نظم و آسایش شهروندان و امنیت عمومی، تصریح کرد: در ساعات اولیه چند متهم شناسایی و توسط پلیس و تلاش برای شناسایی ضارب شناسایی و دستگیر شدند. هنوز ادامه دارند.

وی در پایان گفت: نتیجه بررسی های بیشتر پس از اعلام گزارش پزشکی قانونی و بررسی های فنی پلیس به اطلاع مردم خواهد رسید.

برای رسیدگی به موضوع شکایت کنید

فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان نیز در این خصوص گفت: پس از بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل آمریکا در جام جهانی، مردی به نام مهران سمک در بندرانزلی به طرز مشکوکی کشته شد و یک در این رابطه و از همان ابتدای ماجرا پرونده قضایی تشکیل شده است

وی با بیان اینکه این فرد بر اثر اصابت گلوله در شهر بندرانزلی جان خود را از دست داد افزود: به محض وقوع این حادثه مشکوک پرونده قضایی برای رسیدگی به موضوع تشکیل و دادستان بندرانزلی در حال رسیدگی است. مورد.

READ  صبحانه رایگان تاراران

بیشتر بخوانید:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا