پلاک خودرو نایاب شد – خبرآنلاین


به گفته یک منبع آگاه خودروسازان برای دریافت پلاک محصولات خود با چالش مواجه شدند. نبود پلاک خودروها باعث شد خودروسازان نتوانند حدود 11 هزار دستگاه از محصولات خود را برای مشتریان فاکتور کنند.

اتهامات وارده به خودروسازان

پیش از این خودروسازان می توانستند برای محصولات خود بدون پلاک از مشتریان صورتحساب بگیرند و متقاضی موظف بود برای شماره گذاری خودرو در اختیار خود به مراکز تعویض پلاک مراجعه کند.

پس از اتهامات وارده به خودروسازان مبنی بر فروش سبد به برخی از نمایندگان فروش، وزارت صمت به خودروسازان دستور داد تا پس از شماره گذاری خودرو، صورتحساب و کالاهای خود را در پارکینگ تخلیه کنند.

علت تاخیر در ارسال خودرو

با توجه به دستورات وزارت صمت، خودروسازان در تحویل محصولات خود با چالش هایی مواجه شدند، زیرا برخی از خودروهای تولیدی باید به شهرهای دیگر منتقل می شدند و ثبت نام اجباری خودرو در محل کارخانه، تحویل خودروها را به تاخیر انداخت و متقاضیان مجبور شدند مدت بیشتری منتظر بمانند. برای ماشین شما

البته این چالش به تدریج مرتفع شد و پلاک خودروها به خوبی ساماندهی شد، اما اکنون خبر می رسد که عرضه پلاک در مبدا مورد مناقشه قرار گرفته و چندین محصول از خودروسازان در کف پارکینگ ها باقی مانده و هستند. در دست صاحبان آنهاست. آنها این کار را نکردند.

البته این مشکل موقتی به نظر می رسد و مدتی بعد شاهد بازگشت شماره گذاری خودروها در مبدا به روال قبلی خواهیم بود، اما هرگونه تداخل خودروسازان در عرضه خودرو با توجه به شرایط بازار، می تواند باشد. در نمودار قیمت خودرو مشاهده شده است. ضربه بزنید و آن را به سمت بالا ببرید.

READ  کدام خودروهای داخلی ارزان شدند؟ / پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده + جدول قیمت

223227


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا