پسر۱۶ساله دستگاه‌های کارتخوان سرقتی را ۵۰ هزارتومان می فروخت


تحقیقات مقدماتی و مشاهدات اطلاعاتی برای کشف 20 دستگاه کارتخوان که شماره سریال آنها ثبت شده بود، ادامه داشت، در حالی که ماموران جاسوسی با استفاده از منابع و مطلعین محلی، سرنخ فروش غیرقانونی دستگاه های کارتخوان در بلوار توس مشهد را ارائه کردند.

تیم تحقیق در پوشش خریدار کالا به سراغ فروشنده رفتند اما با بررسی های نامحسوس که از طریق مطلعان و واسطه های محلی ادامه یافت به این نتیجه رسید که فروشنده کارتخوان نوجوانی 16 ساله است.

پلیس مدتی عملیات را به تعویق انداخت و تحقیقات دقیق تری انجام داد، اما همه سرنخ ها همچنان به همان نوجوان 16 ساله رسید. بازرسان به همراه فروشنده برای خرید رسمی شش دستگاه کارتخوان وارد شدند. با تحویل کارتخوان ها به پلیس، قانون در دستانش بسته شد و بازجویی های تخصصی از وی آغاز شد و در بازرسی از منزل وی تعداد زیادی دستگاه کارتخوان به همراه قاب های تلفن همراه سرقتی نیز کشف شد. .

این جوان 16 ساله در بازجویی ها مدعی شد که هر کدام از دستگاه های کارتخوان شخص دیگری را به قیمت 50 هزار تومان خریداری کرده است. او همچنین در مورد گوشی های سرقتی صحبت کرد، آنها متعلق به برادرم هستند که آنها را در کوچه پیدا کردند. متهم این سرقت همچنین مدعی شد از سایر دستگاه های کارتخوان سرقت شده از انبار این شرکت در بلوار توس اطلاعی ندارد.

23302


منبع

READ  جهش قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت تیبا، دنا، ساینا و پراید
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا