پروژه های صنعت توزیع برق شهرستان های گرمسار و آرادان در دهه فجر امسال افتتاح می شود.


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، مدیر توزیع برق شهرستان گرمسار گفت: پروژه بهسازی 17 هزار و 800 متر شبکه فشار ضعیف و متوسط ​​در روستاهای ناروها، شاه سفید، سلمان، گیاس آباد، کشلک آقا اسماعیل، ساروزن بین و فند با وام 59 میلیارد و 700 میلیون ریالی پروژه بهینه سازی پنج هزار و 100 متر شبکه کابلی فشار ضعیف و تبدیل آن به کابل خودپایدار در روستای بیکوران، شهباداغ بالا و احمدآباد و نصب پست هوایی 50 کیلوولت با هزینه 19 میلیارد ریال به عنوان پروژه های برقی سازی افتتاحیه دهه فجر می باشد.

رحمان اشرفی اظهار داشت: پروژه احداث 14 هزار و 122 متر شبکه هوایی فشار ضعیف و متوسط ​​و 44 پست هوایی با ظرفیت 6 هزار و 835 کیلو ولت آمپر برای برق رسانی به متقاضیان جدید در سطح شهرستان با اعتبار 119 میلیارد ریال و پروژه توسعه 6 هزار و 140 متر شبکه. کم فشار و فشار متوسط ​​خطوط روشنایی معابر شهرک صنعتی با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال پروژه هایی است که به مناسبت دهه مبارک فجر افتتاح می شود.

اشرفی رئیس برق شهرستان آرادان نیز اظهار داشت: پروژه اصلاح 21 هزار و 200 متر شبکه هوایی فشار ضعیف و تبدیل آن به کابل خود نگهدار و جایگزینی 167 شبکه فشار ضعیف در روستاهای رستم آباد داور. آباد، دی سلطان، پاده و کندقلی خان شهرستان آرادان با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد و 400 میلیون ریال از نخستین پروژه های این دهه است.

46


منبع

READ  راه اندازی اینترنت پهن باند سیار در روستاهای دهستان ثویه درور شهرستان دامگان با 115 میلیارد ریال اعتبار
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا