پرسپولیسی‌ها علیه استقلالی‌ها سند رو کردند!


تیم فوتبال تراکتورسازی روز پنجشنبه در ورزشگاه یادگار امام با حضور حدود 65 هزار تماشاگر از پرسپولیس دیدن کرد.

در جریان بازی، پرتاب مکرر بطری و اشیا به داخل زمین باعث شد تا بازی با وقفه مواجه شود و در بحبوحه این اتفاقات، داور در دقیقه 70 تصمیم گرفت زمین را ترک کند و بازی را نیمه تمام اعلام کند.

بازیکنان تراکتورسازی مدت ها پس از این اتفاقات در زمین حاضر شدند اما در نهایت پس از خروج از ورزشگاه، پرونده این دیدار از سوی پرسپولیس به کمیسیون انضباطی ارسال شد و قرار است حکم این دیدار صادر شود. تعدادی از هواداران تراکتورسازی تمام شده و این مشکل و حواشی ایجاد شده در تبریز در بین هواداران سرخابی کر شده است.

استقلالی ها در واکنش به اتفاقات ورزشگاه یادگار امام تبریز گفت که پرسپولیس در هر شهری که می رود اتفاق می افتد و دیگر تیم ها از این بابت مشکلی ندارند. آبی ها معتقدند اکثر تیم های لیگ برتری و هوادارانشان از پرسپولیس متنفر هستند و دلیل درگیری هم همین است. از سوی دیگر پرسپولیس در واکنش به اظهارات هواداران استقلال برای اثبات خلاف آن به سند روی آورد.

هواداران پرسپولیس فیلم و عکس هایی از بازی استقلال و تراکتورسازی در فضای مجازی منتشر کردند که در آن هواداران دو تیم به شدت درگیر شدند و سنگ و صندلی پرتاب کردند. اگرچه هیچ تیم و هواداری نمی تواند از این اتفاقات زشت دفاع کند، اما این اولین بار نیست که شاهد چنین اتفاقاتی در ورزشگاه های کشور هستیم، اما امیدواریم دیگر شاهد این صحنه های سخیف و غیراخلاقی نباشیم و این مشکلات به طور جدی رخ دهد. جلوگیری کرد. .

READ  کاپیتان استقلال از گل‌محمدی رخصت گرفت/عکس

بیشتر بخوانید:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا