پای «دِلاو» به نوفل‌لوشاتو باز شد


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش «دلاو» محصول سال 2014 است که در سال 2016 در آلمان و در سال 2019 در فرانسه اجرا شده است و اثر برنده جایزه سال «Theater am Neunerplatz» در شهر وورزبورگ آلمان است.

در خلاصه ای از این نمایش به نویسندگی و کارگردانی جعفر ماهاری و اجرای داوود نامور که خردادماه در عمارت نوفلوشاتو تهران روی صحنه می رود آمده است: او مشغول زندگی روزمره است اما تغییرات در حال رخ دادن است.

ماهاری در کارنامه کاری خود بیش از 20 نمایش را کارگردانی و طراحی کرده و در بیش از 10 نمایش نیز حضور داشته است. او همچنین سمینارهایی را در ایران و بین المللی در آلمان، فرانسه، کانادا و غیره برگزار کرده است.

سعید ابک تنها بازیگر این نمایش است و از دیگر عوامل می توان به عرفان مبارکه (آهنگساز و موسیقی زنده)، جعفر ماهاری (طراح صحنه)، مهدی رایگانی (گرافیست)، بهروز داوری (تیزر و گرافیست)، معصومه ارواز، اعظم اشاره کرد. شکوفه پور (دستیار کارگردان)، بهار حیدری، پاشا اسماعیل زاده (امور بین الملل) و سارا حدادی (روابط عمومی، رسانه و مشاور تبلیغات).

نمایش «دلاو» به طراحی و کارگردانی جعفر ماهاری و کارگردانی داود نامور به تهیه کنندگی عمارت نوفلوشاتو و شرکت تئاتر و فیلم زندگی از 18 خرداد در عمارت نوفلوشاتو روی صحنه می رود.

259259


منبع

READ  پرویز فلاحی‌پور، بازیگرِ سریالِ تازه مسعود ده‌نمکی شد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا