پایان طرح اطفای حریق بنادر مسافری شهید حقانی و هرمز تا پایان تابستان ۱۴۰۱


بر اساس گزارش ها خبرآنلاینبه نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، علیرضا محمدی کرجیران روز سه شنبه با اشاره به اتمام پروژه اطفای حریق بنادر مسافری شهید حقانی و هرمز تا پایان تابستان امسال، اظهار داشت: این طرح در راستای سیاست های سازمان است. پورت ها

وی پیش بینی کرد: با تکمیل ساخت و راه اندازی 2 پنتون شناور برای نصب پمپ های آتش نشانی و اجرای 2400 متر لوله شبکه اطفای حریق، علاوه بر 54 تجهیزات مربوطه شامل هیدرانت، دکل مانیتورینگ، جعبه خرطومی و خرطومی ریل، این پروژه تا پایان تابستان امسال در بنادر شهید حقانی و هرمز به بهره برداری کامل می رسد.

به گفته مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان، پنتون های شناور به طول و عرض 5.5 در 9.5 متر، ارتفاع 1.5 متر و وزن تقریبی 23 تن توسط یک پل دسترسی به طول 21.5 متر به هم متصل می شوند. . غرق شدن این پنتون های شناور با دو جرثقیل 25 تنی انجام شد.

محمدی کرجیران تاکید کرد: با بهره گیری از سامانه های مذکور در بنادر شهید حقانی به عنوان بزرگترین پایانه مسافربری کشور و هرمز، سطح امنیت این بنادر بر اساس مقررات ایمنی و آتش نشانی ارتقاء یافته و گامی بلند در جهت تامین امنیت مورد نیاز است. در این دو بندر مسافری مهم استان هرمزگان حذف خواهد شد.

48


منبع

READ  خبری خوب برای بازنشستگان تامین اجتماعی/ زمان پرداخت معوقات حقوق مشخص شد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا