پاپ در دعا برای اوکراین و روسیه به “اسرار فاطمه” اشاره می کند. آیا جنگ هسته ای نزدیک است؟

پاپ فرانسیس از همه اسقف ها، کشیشان و مؤمنان عادی در سراسر جهان دعوت کرده است تا در مراسم مقدس به او بپیوندند.

قرار بود پاپ بازنشسته بندیکت شانزدهم در این مراسم شرکت کند، در حالی که فرستاده فرانسیس در حال برگزاری مراسم دسته جمعی مشابهی در پناهگاه فاطمه در پرتغال بود.

این مراسم برای بسیاری از کاتولیک ها اهمیت معنوی عمیقی دارد.

داستان فاطمه به بهار سال 1917 همزمان با جنگ جهانی اول برمی گردد که خونریزی و بیماری و مرگ اروپا را فرا گرفت و با نور و آسمان ملاقات می کنند که به عنوان مریم مقدس معرفی می شود.

به گفته بچه ها، مریم مقدس در مجموع شش بار بر آنها ظاهر شد و سه راز بزرگ را فاش کرد.

به گفته محققان، دو مورد اول تصویر آخرالزمانی از جهنم را توصیف می کند که می تواند پایان جنگ جهانی اول و آغاز جنگ جهانی دوم و ظهور و سقوط کمونیسم شوروی را پیش بینی کند.

بر اساس نوشته‌های بعدی لوسیا، که بعداً راهبه شد و در سال 2005 درگذشت، اگر پاپ و همه اسقف‌های سراسر جهان به طور همزمان به روسیه سلام می‌کردند و آن را تقدیس می‌کردند و آن را به «قلب بی‌گناه مریم مقدس» تقدیم می‌کردند، روسیه تبدیل به این شد. (کاتولیک می شود) و سپس صلح بر جهان حاکم خواهد شد.

گفته می شود که پاپ پیوس دوازدهم یک بار مراسم تقدیس روسی به نام “قلب معصوم باکره مقدس” را انجام داد، اما همانطور که لوسیا در آن زمان گفت، این دستور به درخواست باکره مقدس انجام نشد، زیرا پاپ انجام می شود. تنها و بدون همراهی دنیا این کار را کرده بود.

READ  پایان تلخ حکومت آبراموویچ – خبرآنلاین

به همین دلیل، برای برخی از کاتولیک های سنتی، ذکر نام “روسیه” توسط پاپ فرانسیس در این مراسم دعا و همچنین دعوت او از همه اسقف های سراسر جهان برای پیوستن به او، پیشگویی اساسی فاطمه را برآورده می کند. با این حال، اگرچه برخی از اظهارات پاپ در مورد اوکراین به این مراسم اضافه شده است، برخی به این واقعیت اشاره می کنند که درخواست اولیه مریم مقدس برای “تبدیل” روسیه – احتمالاً به کاتولیک – ممکن است در اولویت کلیسای کاتولیک در سال 1917 بوده باشد. د [و برای جلوگیری از رشد کمونیسم و بی خدایی در دنیا بوده باشد] که دیگر اینطور نیست.

به گزارش خبرآنلاین، پاپ فرانسیس برای اوکراین دعا می کند و از آن به عنوان روسیه یاد می کند، در حالی که عده ای عموماً این داستان ها و روایت ها را تئوری توطئه می دانند و آن را اصل نمی دانند. اما میلیون ها کاتولیک متدین در سراسر جهان به واقعه فاطمه اعتقاد دارند و بحث درباره “اسرار فاطمه” همچنان ادامه دارد.

برای مثال، بسیاری از کاتولیک ها در سراسر جهان هستند که معتقدند با مرگ نابهنگام برادران فرانچسکو و فاش نشدن نامه محرمانه ای که راهبه لوسیا برای راز سوم گذاشته، راز سوم همچنان یک راز باقی مانده است.

در حالی که مقامات واتیکان بارها گفته اند که هر سه راز فاطمه به زبان پرتغالی منتشر شده است، برخی هنوز بر این باورند که بخشی از راز سوم فاطمه که ممکن است هنوز فاش نشده باشد، نابودی آینده بشریت و احتمالاً با جنگ هسته ای را پیش بینی می کند. مربوط به احتمال جنگ در اوکراین و نقش روسیه است که به طور خاص در شورای مریم مقدس به سه فرزند یک دهقان پرتغالی اشاره شده است.

READ  واکنش نمایندگان کنگره به سخنرانی زلینسکی

4949


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا