پاسخ قاطع رئیس بارسلونا در خصوص بازگشت مسی

خوان لاپورتا شب گذشته در مصاحبه با رادیو کاتالونیا در مورد وضعیت تیم، پنجره نقل و انتقالات تابستانی و بازگشت لیونل مسی صحبت کرد.

لاپورتا به مسی گفت: “من هنوز پیامی از او یا مدیرش در مورد بازگشت مسی به بارسلونا دریافت نکرده ام.” به همین دلیل است که نمی خواهم امروز در مورد آن صحبت کنم.

او گفت: “رابطه من با مسی دیگر خیلی قوی نیست، اما همیشه دوست دارم مسی در نیوکمپ و ورزشگاه جدید با ما باشد، زیرا نیوکمپ همیشه خانه اوست.” در مورد جدایی و انتقال او به پاریس هم کاری را که باید انجام می دادیم در تابستان گذشته انجام دادیم.

پاسخ قاطع رئیس بارسلونا در مورد بازگشت مسی

رئیس باشگاه بارسلونا گفت: هیچ صحبتی در مورد بازگشت او به بارسلونا وجود نداشت. واقعیت این است که ما به دنبال بازگشت مسی نیستیم. لئو لئو است و بهترین بازیکن جهان است، اما بازگشت او دیگر در برنامه ما نیست.

لاپورتا در مورد خرید امباپه یا هلند از طریق پنجره تابستانی گفت: ما هرگز حاضر نمی شویم برای این بازیکن به این بازیکن پول بدهیم. فکر می کنم خرید این بازیکنان غیرممکن است و آنها از بارسلونا بسیار دور هستند.

رئیس باشگاه بارسلونا درباره خرید رافینیا از لیدز یونایتد صحبت کرد و گفت که در تلاش برای تمدید قرارداد گابی و آرایخو است.

لاپورتا همچنین درباره علاقه خود به ژائو فلیکس صحبت کرد و گفت: من این بازیکن را خیلی دوست دارم. من و گریزمن تابستان گذشته در مورد جایگزین او صحبت کردیم. همه چیز نزدیک به توافق بود، اما یک بار از هم پاشید.

READ  بایرن مونیخ به بارسلونا رسید

پاسخ قاطع رئیس بارسلونا در مورد بازگشت مسی

رئیس بارسلونا به صلاح یا لواندوفسکی گفت: بازیکنان بزرگ دوست دارند و می خواهند به بارسلونا بروند. این طبیعی است. نمی توانم بگویم در حال مذاکره با صلاح هستیم یا با لواندوفسکی.

لاپورتا البته تایید کرد که بارسلونا در تابستان دو خرید نهایی (هافبک و مدافع میانی) در تابستان خواهد داشت. به نظر می رسد فرانک کاسی و آندریاس کریستنسن بازیکنان بعدی بارسلونا باشند.

ادامه مطلب

ورود دادستانی مشهد از طریق بلیط بازی ایران و لبنان

پیشکسوت داور فوتبال ایران درگذشت

فروش 500 هزار تومانی بلیت بازی ایران – لبنان در بازار سیاه / عکس

251254


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا