پاسخ رئیس صداوسیما درباره بازگشت عادل فردوسی‌پور


پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما در حاشیه جلسه هیئت دولت با خبرنگاران درباره نقش این سازمان در استقرار سامانه پرداخت یارانه وی گفت: این اقدامی ضروری است که باید در اقتصاد کشور برداشته شود. صداوسیما تریبون خود را برای تشریح این طرح و اطلاع رسانی و همچنین رساندن نقطه نظرات مردم به مسئولان و انتقال توضیحات و توضیحات کارکنان به مردم در اختیار دولت قرار داد. ما از تمام امکانات خود برای اطمینان از حداکثر استفاده ممکن از رسانه ها برای ارتباط مردم و مسئولان در اجرای این طرح استفاده خواهیم کرد.»

وی در پاسخ به این سوال که آیا به شما نفقه پرداخت شده است؟ گفت: نه. باید برویم و نام شما را در سیستم وارد کنیم. ما باید بررسی کنیم که چرا جزو 10 درصد برتر نیستیم.

جبلی در پاسخ به این سوال که صداوسیما در مورد مجریانی که ممنوع التصویر هستند یا با اتفاقاتی صداوسیما را ترک کرده اند چه تدابیری می اندیشد و برای بازگشت عادل فردوسی پور به صداوسیما چه تصمیمی می گیرد. -اسلام است؟ وی گفت: در دوره جدید تحول در صداوسیما بارها گفته ام و باز هم می گویم که آنتن رادیو برای نزدیک شدن به مردم و سرمایه گذاری ارزشمند حوزه باز است و این امکان پذیر است. سعی می کنیم در این مدت از بستر رسانه ملی برای نزدیک شدن به مردم نهایت استفاده را ببریم.»

259259


منبع

READ  پای «دِلاو» به نوفل‌لوشاتو باز شد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا