ویل اسمیت، به‌طور رسمی از کریس راک عذرخواهی کرد


به گزارش گاردین، ویل اسمیت پس از سیلی زدن به کریس راک روی صحنه در مراسم جوایز اسکار 94 از کمدین، آکادمی و تماشاگران عذرخواهی کرد و گفت که این حرکت نامناسب است و از مردی که می خواهد من باشم نامی نبرد.

تأثیرات اسکار زمانی ادامه یافت که آکادمی علوم و هنرهای سینمایی حمله اسمیت به صحنه را محکوم کرد و اعلام کرد که تحقیقات در این باره آغاز خواهد شد. اسمیت در طول سخنرانی خود از آکادمی بهترین بازیگر مرد عذرخواهی کرد که شامل عذرخواهی صریح کریس راک نمی شود.

اسمیت در بیانیه ای که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد، بابت عملکرد خود عذرخواهی کرد و گفت که به شوخی کریس راک در مورد همسرش، جادا پینکت اسمیت که آشکارا در مورد ریزش مو به دلیل آلوپسی صحبت می کرد، واکنش احساسی نشان داد. وی افزود: «خشونت در همه اشکالش مخرب است. رفتار من در مراسم اسکار دیشب غیر قابل قبول و غیر قابل توجیه بود. شوخی با خودم بخشی از کار است، اما شوخی در مورد وضعیت پزشکی همسرم برایم خیلی زیاد بود و واکنش احساسی نشان دادم. من می خواهم آشکارا از کریس راک عذرخواهی کنم، من خارج از محدوده و اشتباه عمل کردم. من شرمنده ام و اعمالم نشان دهنده مردی نیست که می خواهم باشم. “در دنیای عشق و مهربانی جایی برای خشونت نیست.”

اسمیت برای اسکار، تهیه کنندگان تلویزیونی سریال، شرکت کنندگان، بینندگان و خانواده ویلیامز عذرخواهی کرد. اسمیت در سال 2020 برای بازی در نقش ریچارد ویلیامز، پدر ونوس و سرنا برنده اسکار بهترین بازیگر مرد شد.

READ  روزنامه رسالت: روحانیون اینستاگرامی با جملات هیجان انگیز و لایک خور، دین التقاطی ارائه می دهند/ به امثال فاطمی نیا و شیخ حسین انصاریان نیازمندیم

5757


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا