ویدئوآرت «صورتگر» با شعری از مولانا برنده دو جایزه جهانی شد


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ویدئو آرت «چهره نقاش» به نویسندگی، کارگردانی، ایده پردازی و تهیه کنندگی رامین حسین پور با شعری از مولانا، نشان افتخار بهترین ویدیو راک در «جوایز موزیک ویدیو مونیخ مونیخ» است. و جایزه بهترین فیلم خوب از یک آهنگساز در جوایز موسیقی اروپا.

جوایز موزیک ویدیو مونیخ آلمان از 24 آوریل تا 24 می (15 آوریل تا 15 می) و جوایز موسیقی اروپا از 11 تا 24 می (28 آوریل تا 15 می) در اسلواکی برگزار شد.

«جوایز موزیک ویدیو آلمان مونیخ» هر دو ماه یکبار برگزار می شود که آثار توسط هیئت داوران داوری می شود و برندگان دیپلم و کاپ قهرمانی در نظر گرفته می شوند. در پایان سال یک جلسه حضوری برگزار خواهد شد.

جوایز موسیقی اروپا همچنین تمام ژانرهای مرتبط با موزیک ویدیوها از جمله موسیقی، ویدئو آرت، کارگردانی و غیره را پوشش می دهد. در این رویداد بین المللی، گروهی از نوازندگان، کارگردانان و کارگردانان مجرب هیئت داوران را تشکیل خواهند داد. همچنین اسامی برندگان هر بخش در مدت یک ماه مشخص و منتشر خواهد شد. جایزه اصلی (کاپ) به صورت حضوری در پایان سال اهدا خواهد شد.

پورتر در بیش از 30 جشنواره بین المللی شرکت کرده و در 25 جشنواره به عنوان فینالیست با آثار دیگر رقابت کرده است.

ویدیو آرت جوایزی را نیز به دست آورده است، از جمله جایزه بهترین موزیک ویدیو در جشنواره بین المللی فیلم مستقل کانادایی ونکوور، جایزه بهترین هنرمند انفرادی جشنواره بین المللی موزیک ویدیو زیرزمینی، جایزه بزرگ Underground در پاریس، جایزه ویژه فرانسه، جایزه بهترین موسیقی ذکر ویژه هیئت داوران و راه رسیدن به قسمت پایانی بهترین موزیک ویدیو در جوایز لندن، انگلستان، جایزه بهترین موزیک ویدیو در جشنواره بین المللی بلوک های هنری مسکو و جایزه بهترین موزیک ویدیو، مستند، فیلمنامه نویس و کارگردان موسیقی ویدئو در مراسم جوایز رم، ایتالیا.

READ  جزئیات مراسم تشییع و تدفین عثمان محمدپرست

«صورتگر» در سال 1400 با مجوز سرویس موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ساخته شد و گیتار الکتریک آن توسط رامین حسین پور آهنگسازی، تنظیم، خوانندگی و نواخته شد.

رامین حسین پور فارغ التحصیل رشته معماری، موسیقی و سینما است که در رشته موسیقی به عنوان شاعر، آهنگساز، تنظیم کننده و نوازنده شناخته شده است. او همچنین به عنوان نویسنده، کارگردان، تهیه کننده و هنرمند مفهومی در عرصه سینما فعالیت می کند.

حسین پور در سال 1373 هنر معماری، موسیقی و سینما را با هم ترکیب کرد و دو اثر با نام‌های «غنیمت» و «اشتیاق» را تولید کرد که فینالیست جشنواره‌های بین‌المللی هستند.

259245


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا