وزیر خزانه داری ایالات متحده به بازار ارز دیجیتال / بیت کوین سیگنال می دهد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاینجانت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا روز جمعه در مصاحبه ای با CNBC گفت: «کریپتو بدیهی است که رشد قابل توجهی داشته است و اکنون نقش مهمی را نه در معاملات، بلکه در تصمیمات سرمایه ای ایفا می کند. بسیاری از آمریکایی ها.

او توضیح داد که فرمان اجرایی جو بایدن، خزانه داری و سایر آژانس های فدرال را موظف می کند که «در مورد مقررات ارز دیجیتال فکر کنند».

وزیر دارایی در پاسخ به این سوال که آیا هنوز در مورد ارزهای دیجیتال تردید دارد، گفت: من کمی شک دارم زیرا فکر می کنم نگرانی های قابل قبولی در این مورد وجود دارد. برخی از آنها مربوط به ثبات مالی، حمایت از مصرف کننده، سرمایه گذار، استفاده برای معاملات غیرقانونی و موارد دیگر است. از سوی دیگر، ارزهای دیجیتال مزیت هایی دارند و ما می دانیم که نوآوری در سیستم پرداخت می تواند سالم باشد.

اظهارات وزیر خزانه داری آمریکا حاکی از رشد بازار ارزهای دیجیتال در روزهای اخیر بوده است، به طوری که بیت کوین از ابتدای امروز تا کنون 0.42 درصد افزایش یافته است و 44664 دلار قیمت دارد و اتریوم از ابتدای امروز صفر است. آغاز امروز 86 درصد افزایش قیمت دارد و این ارز دیجیتال در حال حاضر 3149 دلار قیمت دارد.

وزیر خزانه داری ایالات متحده به بازار ارز دیجیتال / بیت کوین سیگنال می دهد

223227


منبع

READ  قانون جدید بیمه شخص ثالث/غیر متعارف خودرو معرفی شد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا