وریا غفوری: خیلی پیگیر مسابقات تیم ملی نیستم


ورا گفوری سال پرتلاطمی را در استقلال سپری کرد. این بازیکن که در مقطعی به دلیل اتفاقاتی که در تمرین این تیم رخ داد از حضور در تمرین محروم شد، پس از رفع مشکلات دوباره به جمع تیم اضافه شد.

استقلال در فصلی که نتایج خوبی کسب کرده و در آستانه قهرمانی قرار دارد، وریا گفوری نیز پس از سال ها حضور در این تیم و بستن بازوبند کاپیتانی به قهرمانی امیدوار است.

وریا گفوری در گفت‌وگویی مطالبی گفته است که بخش‌هایی از آن را در زیر می‌خوانید:

* بعد از استقلال 2 برنامه دارم
بعد از استقلال دو برنامه دارم. من این دو پلان را به موازات هم حرکت می دهم. من در حال تحصیل در رشته مدیریت هستم و البته علاقه مندم که وارد دنیای مربیگری شوم. من مدیریت فوتبال را دوست دارم و دوست دارم ورزش کنم. علاقه اصلی من این است که بیشتر وارد دنیای مربیگری شوم.

* در چند مورد حرف های ناعادلانه ای علیه من زده شده است
وقتی در فوتبال و به خصوص در یک تیم بزرگ هستید و قطعاً اگر کاپیتان باشید، انتقاد وجود دارد. این اتفاق برای من افتاده و چندین بار اتفاق افتاده است. البته تمجیدهای بیشتر از این بود که دوستان به من لطف کردند، اما چند مورد هم بود که حرف های ناعادلانه بدون اطلاع از اوضاع و جا گذاشتن آنها به جای ما زده شد. ناعادلانه انتقاد کردند و مصاحبه کردند که ما را هم ناراحت و ناراحت کرد. ایرادی نداره. این طبیعی است و در فوتبال این اتفاق می افتد.

READ  هوادار خردسال، مهمان ویژه تمرین استقلال/عکس

* شادی گل من به اسکوچیچ ربطی به دعوت نشدن نداشت
من خودم باور نمی کنم که لذتی که برای اسکوچیچ احساس کردم بر روند دعوت من به تیم ملی تأثیر گذاشته باشد. قبلا هم گفتم که ربطی به چنین مشکلاتی ندارد. به هر بازیکنی فرصت داده شد، اما به من فرصت داده نشد.

* به تمرین در استقلال فکر می کنم
من 100 درصد به مربیگری در استقلال فکر می کنم. اگر بخواهم وارد دنیای مربیگری شوم قطعا این یکی از اهدافم خواهد بود. چرا که نه. اگر روزی آماده باشم و شایسته آن باشم، قطعا دوست دارم در استقلال مربیگری کنم.

* به قهرمانی استقلال خیلی خوشبین هستم
من به برد استقلال خیلی خوشبین هستم، چون از نظر امتیازی با پرسپولیس فاصله داریم و با آرامش بیشتری بازی می کنیم. این به این معنا نیست که بخواهیم آشتی کنیم، برعکس ما خیلی سخت گیر هستیم، چون همه تیم ها با انگیزه مقابل ما بازی می کنند و با تمام قدرت و تمرکز به قهرمانی ادامه می دهیم انشاالله.

* آرامشی که آجورلو ایجاد کرد رمز موفقیت ما بود
همیشه به عنوان کاپیتان به قهرمانی با استقلال فکر می کردم چون حدود 6 سال است که در خدمت استقلال هستم و سه سال هم کاپیتان هستم. این تیم سال ها شایسته قهرمانی بود اما حاشیه ها به خصوص در مدیریت زیاد بود بدون پول و تجهیزات کم نتوانستیم به هدفمان برسیم. اما امسال تغییراتی رخ داده است، به نظرم کمبودها و مشکلات زیادی وجود دارد، چون یک سال دیگر حل نمی شود، اما آرامشی که آقای آجورلو در تیم ایجاد کرد، رمز موفقیت ما بود.

READ  پدری که به خاطر پول دخترانش را قهرمان کرد!/عکس

* من زیاد بازی های تیم ملی را تماشا نمی کنم
من بازی های تیم ملی را زیاد تماشا نمی کنم اما خوشحال بودم که تیم ملی ما با بهترین بازیکنانی که در این نسل داریم به جام جهانی رسید. اگر از ابتدا امکانات و تمرینات برای همه بازیکنان از سراسر ایران بهتر بود، مطمئنا فوتبال ایران می توانست در بین 10 تیم برتر رنکینگ جهانی قرار بگیرد اما من همیشه برای آنها آرزوی موفقیت دارم چون هم تیمی من هستند. امیدوارم این نسل خوب تیم ملی موفق باشند.

بیشتر بخوانید:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا