واکنش هزالی به گرانی های ناگهانی: دولت رویکردی مادرانه دارد


به گزارش خبرآنلاین انسیه خزعلی وی در صفحه توئیتر خود نوشت: اتخاذ رویکرد مادرانه در سطح کلان و در شرایط خاص اقتصادی از نظر مفهومی به این معناست که دیگری برای او مهم است، یعنی منافع جامعه از نظر منافع و جایگاه کارگزاران اصالت دارد. “

وی ادامه داد: این رویکرد به این تعبیر هوشمندانه اشاره دارد که رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگزاران در صورت تعارض بین توجه مردم به ما و رعایت مصالح عمومی، «تعارض منافع» نامیده می‌شوند. ما باید منافع خود را نادیده بگیریم و بر منافع عمومی تمرکز کنیم.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با افزودن هشتگ «حکومت مردمی» و «محور عدالت»، افزود: اگر دولت به دلیل فشارهای داخلی و خارجی و ترس از دست دادن پایگاه، باب فساد را نبندد؛ در این راستا، دولت باید به زودی بایستی از سوی دولت و ملت ایران در این زمینه استفاده کند. این بدان معناست که منافع جمعی نادیده گرفته شده و رویکرد ریسک مادر و سلامت خانواده از بین رفته و تضاد منافع به وجود آمده است.»

هزالی در توئیتی دیگر نوشت: «و البته رویکرد مادرانه و عدالت‌خواهانه نیازمند توجه ویژه به اعضای آسیب‌پذیر خانواده است. «لذا با توجه به توجه ویژه دولت به دهک‌های پایین، توجه ویژه به زنان سرپرست خانوار و مادران باردار و شیرده برای این منظور ضروری است.

بیشتر بخوانید:

واکنش انسیه خزعلی انتقاد از او برای فرزند همسرش

به خانواده بدون دختر هشت مرتبه جهیزیه تعلق می گیرد

233231


منبع

READ  عسل انجام داد؛ شرور سابق تهران بار دیگر دستگیر شد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا