واکنش سیدجلال به حواشی امروز: آخر فصل حرف‌هایم را می‌زنم


سیدجلال حسینی درباره کنار گذاشته شدن یحیی گل محمدی برای بازی فردا مقابل شهر خودرو در مشهد گفت: من خودم نمی دانم چه اتفاقی افتاده است؟ مشکلی نداشتیم و طبق معمول تمریناتم را انجام دادم اما گفتند تو در لیست نیستی.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که در بازی فردا به همراه امید عالیشاه و فرشاد فرج از اردوی این تیم دور ماندند، افزود: نه تنها دعوا نکردیم بلکه تمرین مفرحی را پشت سر گذاشتیم. عکس های سایت باشگاه هم نشان می دهد که حال ما خوب است اما به محض تمام شدن تمرین اعلام کردند که در لیست نیستیم.

اینکه می گویند درگیری وجود دارد یا رفتار انضباطی صورت گرفته دروغ است. کسانی که مرا می شناسند می دانند که هرگز این کار را نمی کنم.

وی درباره اینکه آیا گل محمدی می خواست نشان دهد که برای فصل آینده به او جایی در تفکرات پرسپولیس نداده است، تصریح کرد: واقعاً نمی دانم. به هر حال دو دیدار حساس داریم و باید در این دو مسابقه پیروز شویم. برای تیم آرزوی موفقیت دارم. پرسپولیس از هر نام دیگری مهمتر است.

کاپیتان اول سرخپوشان گفت: اکنون نمی خواهم وارد جزئیات شوم. در پایان فصل در مورد حرفه ام صحبت می کنم اما می خواستم بگویم که تا به حال تحت هیچ شرایطی بی نظمی را نپذیرفته ام و خودم با بی انضباطی مشکل جدی دارم. بنابراین من دوست ندارم در مورد درگیری صحبت کنم یا چیزی در مورد آن بگویم.

سیدجلال حسینی درباره دلایل ناکامی این تیم در کسب عنوان قهرمانی گفت: صحبت ها در این زمینه زیاد است. اتفاقاً بگذارید فصل تمام شود تا بتوانم در مورد همه چیز صحبت کنم. فعلا فقط ای کاش دو بازی دیگر را به زور می بردیم.

READ  خشم هواداران پاریس؛ مسی و نیمار هو شدند!

بیشتر بخوانید:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا