واکنش زیدان به پیشنهاد پاریس


با وجود قهرمانی در لیگ فرانسه با پاری سن ژرمن، مائوریسیو پوچتینو شانس کمی برای ادامه کار در این باشگاه دارد. به ویژه دو ناکامی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا، صبر مدیران پاری سن ژرمن را لبریز کرده و آنها به دنبال جایگزینی برای سرمربی آرژانتینی هستند.

به گزارش رسانه های فرانسوی، پاری سن ژرمن قصد داشت در ژانویه 2022 روابط خود را با پوچتینو قطع کند، اما از پاسخ منفی فوری زیدان جلوگیری شد. زیزو از جایگزینی پوچتینو خودداری کرد و باشگاه پاریسی ترجیح داد تا پایان فصل صبر کند.

به گزارش تله فوت، زیدان بار دیگر به پاری سن ژرمن پاسخ منفی داد و در تماس با امیر قطر اعلام کرد که تمایلی به هدایت باشگاه پاریسی ندارد. او ترجیح می دهد جایگزین دیدیه دشان در تیم ملی فرانسه شود. علاقه شدید او به پی اس جی، رقیب مستقیم پی اس جی، دلیل دیگری برای پاسخ منفی زیزو بود.

با این حال، رادیو مونت کارلو ادعای دیگری داشت مبنی بر اینکه امیر قطر اخیرا با زیدان تماس گرفته و به او اطلاع داده است که پی اس جی گزینه شماره یک فصل آینده است و زیزو بر خلاف ژانویه بلافاصله پاسخی نداده و درخواست آن را کرده است. زمان بیشتری برای تصمیم گیری وجود داشت. این منبع گفت که هنوز توافق دور است اما زیزو هنوز پاسخ منفی نداده و منتظر است تا وضعیت دشان و تیم ملی فرانسه مشخص شود.

بیشتر بخوانید:

258 258


منبع

READ  مهاجم استقلال بازی با فولاد را از دست داد
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا