همین امروز تکلیف اسکوچیچ را مشخص کنید!


دراگان اسکوچیچ از زمان حضور روی نیمکت تیم ملی عملکرد درخشانی داشته و توانسته ایران را با اقتدار به جام جهانی برساند. با این حال سرمربی کروات تیم ملی همچنان در بین بسیاری از هواداران فوتبال فاقد جایگاه قدرتمندی است و بسیاری معتقدند فدراسیون فوتبال باید مربی بزرگ تری را برای حضور در جام جهانی در نظر بگیرد. در حال حاضر ممکن است خود اسکوچیچ در مورد جام جهانی مطمئن نباشد و این بلاتکلیفی بدون شک روی عملکرد او و بازیکنان تاثیر خواهد گذاشت. اتفاقی که هر روز چند گزینه برای روی نیمکت تیم ملی مطرح می شد و رسانه ها هر روز از چند مربی بیکار به عنوان جانشینان احتمالی اسکوچیچ یاد می کردند.

این در حالی است که فدراسیون فوتبال هنوز موضع قاطعی برای ادامه همکاری با اسکوچیچ نگرفته است و موضوعی که نیمکت نشینی تیم ملی را دچار تردید می کند. با این حال در شرایط فعلی هر تصمیم درستی گرفته شود، از هم اکنون فدراسیون باید تکلیف نیمکت تیم ملی را مشخص کند. اگر با اسکوچیچ به قطر می رویم باید امروز این موضوع به صورت رسمی اعلام شود و فدراسیون برای حضور قدرتمند در جام جهانی برنامه ریزی کند. اگر قرار است اسکوچیچ را برکنار کنیم و مربی دیگری را جایگزین او کنیم، باید امروز این اتفاق بیفتد، چون هم اکنون فرصت های زیادی برای تغییر وجود دارد و باید جایگاه تیم ملی در فاصله 7 ماه مانده به جام جهانی مشخص شود.

تیم ملی گروه خوبی برای جام جهانی دارد و با برنامه ریزی درست می تواند مدعی صعود باشد اما نباید فکر کنیم که مقابل انگلیس، آمریکا و دیگر تیم ها کار ساده ای داریم. اگر بخواهیم از مرحله گروهی جام جهانی جلو برویم باید خیلی جدی تر از آن برنامه ریزی کنیم چرا که کوچکترین غفلت هم می تواند به قیمت پایان دادن به رویای اولین صعود مرحله گروهی تمام شود.

READ  پاسخ قاطع رئیس بارسلونا در خصوص بازگشت مسی

258 251


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا