هفته آینده در این مناطق کشور بارندگی خواهد بود


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان و کرمانشاه گاهی باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف وجود دارد. همچنین در استان های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان شمالی رضوی، ایلام شمالی، زنجان، همدان و قزوین، البرز و تهران بارش پراکنده و وزش باد شدید خواهد بود.

شنبه (15 فروردین) در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، گیلان، مازندران، در نقاطی با بارش، رگبار و رعد و برق و در مناطق سردسیر بارش برف و وزش باد شدید موقت و در برخی مناطق کرمانشاه، همدان، همدان مرکیز وجود دارد. ، قزوین، البرز، تهران، گلستان خراسان شمالی، خراسان شمالی و ارتفاعات سمنان ابر و بارش شکسته و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

روز یکشنبه (18 فروردین) در برخی از استان های واقع در سواحل شمال غربی دریای خزر و روز دوشنبه در سواحل دریای خزر و مناطق شمال شرق کشور بارش متناوب و گاهی وزش باد وجود دارد. روز سه شنبه در بیشتر مناطق کشور پایدار است.

امروز در نواحی جنوب غربی، غربی و مرکزی دامنه های جنوبی البرز، شمال شرق و بتدریج شرق، جنوب و جنوب شرق و در روز شنبه در دامنه های جنوبی البرز، جنوب شرق، شرق و شمال شرق وزش باد شدید گاهی با نواحی شیب دار همراه است. همانطور که رشد می کند گرد و خاک خواهد بود. این شرایط در روزهای یکشنبه و دوشنبه (8 فروردین) در سواحل جنوب غربی و جنوبی کشور دور از انتظار نیست.

READ  شپش سر چگونه منتقل می شود؟/ درمان خانگی شپش سر

وزش باد شدید و طوفان گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور در روز سه شنبه 9 فروردین پیش بینی می شود. دمای هوا امروز در مناطق شمال غرب ۴ تا ۶ درجه و در غرب و جنوب غرب کشور ۶ تا ۸ درجه کاهش می‌یابد. دمای هوا امروز در سواحل دریای خزر و اردبیل بین 4 تا 6 درجه و در شمال شرق کشور حدود 8 تا 10 درجه افزایش می یابد.

همچنین از شنبه تا سه شنبه خلیج فارس و تنگه هرمز و دوشنبه و سه شنبه دریای عمان طوفانی و طوفانی است.

بر اساس پیش بینی ها، آسمان تهران فردا (15 فروردین) کمی ابری همراه با وزش باد در بعد از ظهر ابری متغیر، در نقاط با بارش کوتاه مدت و وزش باد شدید با حداقل دمای 7 و حداکثر دمای 15 درجه سانتیگراد و در روز یکشنبه صاف. (فروردین) 7) ابری متغیر همراه با وزش باد با حداقل دمای 8 و حداکثر دمای 17 درجه سانتیگراد.

بیشتر بخوانید:

آخرین وضعیت هواشناسی کشور از زبان کارشناس هواشناسی

بارش در استان های غربی / افزایش دما در شمال

47231


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا