هفتم فروردین را به تماشای حامد کمیلی و بهنام تشکر بگذرانید


به گزارش خبرگزاری آنلاین، همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی، دو اجرا در تالارهای اصلی و سایه تئاتر شهر فعالیت اجرایی این مجموعه را از سال 1401 آغاز می کند.

دکتر نون همسرش را بیشتر از مصدق دوست دارد به نویسندگی شهرام رحیمیان و کارگردانی هادی مرزبان عنوان جدیدترین اثر نمایشی در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر است که اجرای خود را از یکشنبه 7 فروردین ماه ساعت 19:30 به مدت 95 دقیقه و با قیمت بلیت آغاز می کند. از 100000 جلد

نمایشنامه «دکتر نون همسرش را بیشتر از مصدک دوست دارد» زمینه ای عاشقانه و سیاسی دارد و در خلاصه آن آمده است: شرایطی که در نهایت منجر به ازدواج آنها شد. اکنون در کودتای 1332 از اسفندیار (دکتر نون) از یاران نزدیک و وفادار دکتر مصدک خواسته شد تا با نخست وزیر مصاحبه کند که او مخالفت کرد. اسفندیار تعطیل است. محافظان او برای مصاحبه به انواع شکنجه‌ها متوسل می‌شوند و هر بار با مقاومت دکتر ظهر روبرو می‌شوند تا زمانی که تاج سلطنت برداشته شود و مبارزه بین عشق و وفاداری به نخست‌وزیر آغاز شود…»

شتر حامد می، بنهام تشکر، شیوا مکلینیان، آرفی ماماریان، زهرهچ لاتس، کامبیز ینی آمین، علی حزنی، محمدرضا باهتیاری، سامان یر تیرانداز، مرغجان، آیه گهاردی علیهری حمید گهاردی علیجارس، گلریز ابراهیم، ​​لیدا هاکانی لیلاسوم، لیدای هاکانی، لیلاسو، ما. احمدی، محدثه سیفی، کسری ریاحی، کیمیا نوری، آصف جعفر، نفر جعفر لنگری، حامد اسفندیاری، طاها رحم رجا، علیرضا چمن واریزا در این پیتزا حضور دارند.

در تالار چهارسو نمایش جدیدی به نام “هملت پشتکوهی” به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم پشتوهی از یکشنبه 13 فروردین ماه ساعت 19:15 با مدت زمان 85 دقیقه و بهای بلیت 70 هزار جلد روی صحنه می رود.

READ  عکسی که مرضیه برومند از ۳۳ سالِ پیشِ ایرج طهماسب منتشر کرد

در خلاصه داستان این نمایش با بازی مهدی عطایی دریایی، مجید کشاورز، گاتا عابدی، افسانه برزکار، یاسمن صیاد داغتسکر، غزل لری، سعید سلیمی و محمد جام شورانی آمده است: صولت عج در خانه طلا گم شد. دریاچه رازی دارد که مردد است به خانواده اش بگوید.

“خماری” عنوان دیگر نمایش جدید تئاتر شهر است که از چهاردهم فروردین 1401 به نویسندگی و کارگردانی امین بهروزی در تالار قشقایی این مجموعه ساخته می شود.

سهیلا گلستانی، محسن حسن زاده، پردیس شیروانی، هالگ استواری و ایمان دبیری بازیگران این نمایش هستند که از تاریخ مذکور ساعت 19:45 با مدت زمان 75 دقیقه و بهای بلیت 60 هزار جلد میزبان مخاطبان خواهد بود.

این کارگردان گفت: کل متن درباره این مفهوم است که پدیده خماری چیست و چه تاثیری بر عملکرد همه دارد. «به یک معنا، فردی که دارای پدیده خماری است به هر نحوی می تواند برای مبارزه با آن دست به هر کاری بزند و این پدیده هیچ ربطی به مواد مخدر ندارد.

همچنین در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به نمایش گذاشته شده است “بیخوابی” او به نویسندگی و کارگردانی سعید هاشم پور و با بازی رضا بهرامی، علی تابع امام، حورا سلیمانی، سحر گلشیرازی و امین نبی اللهی از روز یکشنبه 7 فروردین ماه از ساعت 19:00 به مدت 80 دقیقه و قیمت بلیت از 40000 جلد اجراهای خود را از سر می گیرد.

در خلاصه داستان نمایش «بی خوابی» آمده است: پدرام دوست سمانه که مدیرعامل یک شرکت بزرگ بازرگانی است بر اثر تصادف جان خود را از دست داد و پدر پدرام مدیریت شرکت را به هادی (پسر عموی پدرام) واگذار کرد. یک سال بعد، سمانه شواهدی از تحولات جدید پیدا کرد.

READ  کارگردان «موتوری»: همه باید باج بدهند

259245


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا