هشدار برای مسافرانی که از بازار سیاه بلیط چتر می خرند


سرهنگ محسن عقیلی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کشور به مسافران ورزشکار صنعت هوانوردی هشدار داد از خرید بلیط چارتر با قیمت های غیرمجاز از سودجویان خودداری کنند و با افراد فرصت طلب برخورد قاطع و قانونی خواهند کرد.

وی با اعلام عزم جدی پلیس فرودگاه ها در مبارزه با دلالان و فعالیت های غیرقانونی مرتبط با صنعت هوانوردی کشور، گفت: نیز افزایش یافته است.

این مقام انتظامی با تاکید بر هوشیاری مسافران نوروزی که قصد سفر با هواپیما را دارند، افزود: برخی فرصت طلبان در قالب فروش چارتر و پرواز از اعتماد مسافران سوء استفاده کرده و بلیت هواپیما را به صورت تایید شده به فروش می رسانند. قیمت. “آنها تحویل می دهند.

وی ادامه داد: با توجه به موارد اعلام شده، پلیس فرودگاه با هماهنگی و همکاری قوه قضائیه، سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت های هواپیمایی، مقابله با این پدیده در فرودگاه های کشور را در دستور کار خود قرار داد و ضمن اخطارهای پلیسی به اطلاع رسانی به مسافران و جلوگیری از ورود به دلالان در قالب چارتر در فرودگاه، او به دنبال ریشه کنی این فعالیت غیرقانونی است.

فرمانده انتظامی فرودگاه های پلیس پیشگیری کشور گفت: در این راستا ماموران پرتلاش پلیس فرودگاه بین المللی مهرآباد موفق به شناسایی و دستگیری سه نفر از این دلالان شدند که با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ آگیلی به مسافران توصیه کرد برای تهیه بلیط هواپیما به دفاتر فروش مجاز و سایت های معتبر و دارای مجوز مراجعه کنند و از خرید بلیط از افراد مختلف خارج از شبکه مجاز فروش خودداری کنند.

READ  هر ۷ دقیقه یک ایرانی به این بیماری مبتلا می شود

بیشتر بخوانید:

حداقل قیمت بلیط هواپیما نداریم

همه چیز در مورد انواع بلیط هواپیما و طبقه بندی آنها

47231


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا