هشدار برای سقوط بیشتر / تا پاییز منتظر رمزنگاری نباشید

دیروز گزارشی را منتشر کردیم که در آن به سرمایه گذاران بازار پرداختیم رمزارزها ما هشدار دادیم. چون صلیب مرگ روی کارت سه روزه بیت کوین او ظاهر شد و همه در تحلیل تکنیکال مدرن می دانند که صلیب مرگ به راحتی قابل عبور نیست. حتی در حال حاضر، یک تحلیلگر معتقد است که کندل های Heikin-Ashi احتمال سقوط بیت کوین را بالا نشان می دهد.

بنجامین کوهن در آخرین جلسه استراتژی آنلاین و یوتیوب خود گفت: کندل های Heikin-Ashi گزارش روند بازار جامع و دقیق تری دارند. شما یک کندل قرمز را در یک روند صعودی و یک کندل سبز را در یک روند نزولی می بینید. اما این شمع ها با شما صحبت می کنند.

دلیل اینکه ما به کندل های Heikin-Ashi نگاه می کنیم این است که شمعدان های معمولی برای ما سابقه ای در بازار ندارند. کندل های Heikin-Ashi به کندل قبلی شما بستگی دارد و با بررسی این کندل ها عملاً نویز را از تحلیل خود حذف می کنید.

آیا پاییز در جریان است؟

این تحلیلگر در این جلسه استراتژیک به تحلیل رفتار نمودار می پردازد بیت کوین در چند کاهش اخیر، او به سرمایه گذاران توصیه کرد که از پاییز آینده انتظار بیت کوین را نداشته باشند. او همچنین به سرمایه گذاران گفت که اگرچه دشوار است، اما تا پاییز ناامید نشوید، زیرا ممکن است شاهد اعداد کمتری باشیم.

“باید به شما بگویم که برای رکود آماده اید. فکر نکنید که سقوط بیت کوین از 69000 دلار به 30000 دلار یک بازار نزولی است. بلکه بازار روند نزولی به معنای بی تفاوتی پس از کاهش شدید است».

READ  آخرین اخبار میوه شب یلدا/افزایش قیمت در راه است؟

بر اساس تحلیل کندل های هایکین اشی می توان ادعا کرد که بازار طی چند ماه آینده احتمالاً کاهش خواهد یافت و نمی توان انتظار زیادی از این بازار داشت. علاوه بر این، برخی سیگنال‌ها درباره کاهش بیشتر بازار ارزهای دیجیتال هشدار می‌دهند.

هشدار برای سقوط بیشتر / تا پاییز منتظر رمزنگاری نباشید

نمودار ماهانه بیت کوین که زیان های چند ماهه را نشان می دهد

223227


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا